O mnie

Menadżer Trener Coach
Coach zewnętrzny ds rozwiązywania problemów interpersonalnych w przedsiębiorstwach.
Jak mawiają klienci "... posiada nie często spotykaną umiejętność słuchania i dostrzegania rzeczywistych potrzeb klienta oraz dopasowywania się do nich wręcz idealnie."Zawsze profesjonalny a jednocześnie uśmiechnięty optymista, życzliwie patrzący na świat i otaczających go ludzi.
Inżynier z praktycznym doświadczeniem w biznesie i zarządzaniu. Studiował Zarządzanie i Marketing na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz program MBA - Oxford Brookes University. Karierę zawodową rozpoczynał w dziale serwisu ABB Zamech gdzie pracował również w zespole odpowiedzialnym za ciągłe usprawnianie procesów zachodzących w firmie oraz szkolenia wewnętrzne pracowników. Karierę kontynuował w fińskim koncernie YIT Polska (przemysłowe projekty inwestycyjne) pracując na stanowisku Dyrektora Finansowego a następnie Dyrektora Zarządzającego.
Od 2001 prowadzi firmę doradczo-szkoleniową VIDI Centrum Rozwoju Kadr. Specjalizuje się w treningach z zakresu: profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży opartych na prezentowaniu wartości, zarządzania personelem i nowoczesnym przywództwem, wywieraniem pozytywnego wpływu na innych i efektywnej komunikacji.
Ciągłe poszukiwanie doskonałości w obsłudze klienta.