Active.office i Active.office lajt również dla serwerów Provider!

blank

W marcu tego roku do naszych szeregów dołączył Active.office – Menager ds. Obsługi Poczty e-mail. Początkowo wydawał się trochę nieśmiały, jednak umożliwiliśmy mu pokazanie swoich umiejętności na serwerach Active. Wykazując się wyjątkową determinacją i ponadprzeciętnymi możliwościami, szybko przekonał nas do siebie. Postanowiliśmy dać mu szansę rozwinięcia skrzydeł i rozszerzenia zasięgu swojego panowania na serwerach Provider. Active.office komentuje swój awans: „Spełnienie wysokich wymagań użytkowników serwerów Provider, to zadanie na najwyższym szczeblu. Mam nadzieję, że moja wiedza i umiejętności pozwolą spełnić ich oczekiwania. Wierzę, że współpraca będzie wyjątkowo udana dla obu stron”. Przejmując władzę po Active.mail, kolega Active.office musi wykazać się przede wszystkim precyzją i szybkością w działaniu. My jesteśmy przekonani, że podoła temu zadaniu ;)

Razem z Active.office do serwerów Provider dołącza też Active.office lajt, który dzielnie obsługuje pocztę na urządzeniach mobilnych. Teraz postanowił pokazać, że stać go na więcej. „Wylajtowany” młody człowiek, będzie musiał dorosnąć do pełnienia obowiązków na wysokim poziomie oraz jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się z telefonami komórkowymi i palmtopami. Zmiana ta z pewnością, wyjdzie na dobre nie tylko jemu, ale i wszystkim osobom, które będą miały okazję go poznać.

W niedługim czasie, będziemy musieli ostatecznie pożegnać się z Active.mail, który służył długo i wytrwale. Dzięki swojemu niezwykłemu zaangażowaniu i niezawodności był z nami przez wiele lat, jednak przyszedł czas na zmiany. Z potrzeby innowacji zdaje sobie sprawę również sam Active.mail, który swoje odejście komentuje w następujący sposób „Czas spędzony w NetArt zawsze będę wspominał z sentymentem. Pełnienie obowiązków na tak odpowiedzialnym stanowisku wiele mnie nauczyło i uważam ten czas za dobrze wykorzystany. Wierzę w potrzebę rozwoju, dlatego z całego serca gratuluję mojemu następcy – Active.office i życzę samych sukcesów”.

Pragniemy zapewnić, że zmiany „personalne” w naszej firmie, nie zakłócą harmonijnego funkcjonowania usług i niewątpliwie przyczynią się do jeszcze sprawniejszej obsługi poczty e-mail na serwerach Provider :)

Odwiedź Blog NetArt na www.blog.netart.pl

Zagadnienia: serwery, provider, Active.office, Active.office lajt print