TechnoBlog, rozwoju ciąg dalszy

blank

Może parę słów o profilu, czyli Twojej stronie w klubie nf.pl.... Zauważyliśmy ciekawe zjawisko - otóż nasza strona jest bardzo dobrze wypozycjonowana. Nieraz się zdarza, że nawet przy często spotykanym nazwisku, w "guglu" profile naszych użytkowników wyświetlają się na pierwszych pozycjach! Pod młot poszła także strona ekspertów. Zaczynając od początku - pierwsza rejestracja, uzupełnianie profilu:

Całkowicie odmieniona strona Mój profil.
Zmiany dotyczą głównie wyglądu - już nie ma nagromadzenia informacji - wszystko uporządkowane.
Ponadto na prawym pasku umieściliśmy wskazówki, które na pewno ułatwią korzystanie z poszczególnych funkcjonalności.
I tutaj mój apel - uzupełniajcie swoje CV. W niedalekiej przyszłości planujemy wdrożenie wielu ciekawych opcji i funkcjonalności związanych właśnie z Twoim CV. Poza tym ładniej na stronie wygląda uporządkowany zbiór informacji, niż cała kariera zawodowa pisana "ciurkiem" w polu "moja kariera".

Kosmetycznie poprawiona strona osoby. Twoja strona jest bardziej przejrzysta, ponadto poprawiliśmy wszystkie błędy związane z paskiem lewym i prawym.

Proponuję przejrzeć stronę swojego profilu, jak i swojej strony. Proszę też o komentarze w grupie technicznej klubu - pomoże nam to jeszcze bardziej dotrzeć do Waszych potrzeb. :-) Pozdrawiam, Moderator klubu nf.pl.

Zagadnienia: klub, profil, TechnoBlog print