Ile byś dał za umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu?

blank

Wyobraź Sobie, jakby wyglądało Twoje życie, gdybyś znalazł kilkanaście dodatkowych godzin w tygodniu? Mogę w tym momencie malować Ci jakieś cudowne i wspaniałe (i w ogóle “wow!”) obrazy w umyśle, jak to wiele osób robi na moim miejscu. Tyle, że od tego jesteś Ty sam.

Jak to - znaleźć czas? Że niby idziesz ulicą, patrzysz, a coś przyczepiło Ci się do podeszwy. “O! Kilka godzin!”. Za rogiem widzisz kolejny czas, tak go zbierasz i zbierasz.

Masz rację, nie bardzo o to chodzi.

Teraz zastanów się: pójdziesz na dobre szkolenie z zarządzania czasem, by mieć kilka godzin więcej na ćwiczenie palców… pilotem od telewizora. Czy może przeczytasz dzięki temu więcej kolorowych magazynów i gazet, by zobaczyć “pełen” światopogląd i być na bieżąco.

Czy w takim wypadku potrzebujesz więcej czasu? A może w ogóle niepotrzebne jest Ci takie szkolenie. Po co? Żebyś zachodził w głowę i zastanawiał się, jak “zabić” kolejne godziny, które doszły do Twojego życiorysu?

A może jednak Cię nie doceniałem? Powiesz: jakbym miał więcej czasu, to bym go jakoś zainwestował, bym mógł zająć się zaległymi projektami, biznes szedłby mi lepiej, osiągnąłbym wszystko co chcę i stałbym się miliarderem w trzy miesiące. (Gratuluję ambicji!)

Kiedy sam poznałem tylko małą część tych technik, w jakich specjalizuje się Jarek Siergiejewicz (on tu jest trenerem, a nie ja :), stała się rzecz niezwykła. Nie chodzi o to, że skakałem, robiłem pajacyki z radości i przebiegłem 3 okrążenia, ale o to, że… nie byłem przygotowany. Najzwyczajniej w świecie nie wiedziałem, co zrobić z tym dodatkowym czasem!

Wyobrażasz to Sobie? To może trochę tak, jak ktoś wygrał w totka. Jeśli nie umie zarządzać finansami (gdyby umiał, to by nie grał), popadnie w jeszcze większe długi, niż był przed tym “szczęśliwym” dniem. Przecież nowy dom i samochody trzeba spłacać!

Tylko niektórzy dojrzewają . Jarek Siergiejewicz już na najbliższym szkoleniu Zapanuj Nad Swoim Czasem! pokaże Ci jak wygospodarować kolejne godziny w tygodniu w przyjemny sposób i jak z nich efektywnie skorzystać. Byś nie popełnił tego błędu (wiesz, że się budzisz i opracowujesz kolejne plany na “zabicie” czasu).

Warsztat praktycznych umiejętności odbędzie się już po raz kolejny, tym razem wzbogacony o nowe informacje i doświadczenia trenera. Sądzę, że warto, byś przyswoił Sobie treść poniższej strony:

Zapanuj Nad Swoim Czasem!
Szkolenie z alternatywnego zarządzania czasem. Warszawa.

P.S. Jeśli termin Ci nie pasuje, to szczerze proponuję: przełóż to, co ustaliłeś. Odkładając na później zdobycie tych umiejętności sprawnej organizacji czasu po prostu tracisz Swoje bezcenne minuty, godziny, dni, które juz nie wrócą…

Zagadnienia: biznes, zarządzanie czasem, szkolenia warszawa, efektywność własna print