Jak osiągać swoje cele i marzenia jeszcze szybciej i sprawniej niż dotychczas?

blank

Witaj,

przypomnij Sobie stan, w którym jesteś absolutnie wypełniony genialnymi emocjami. Wpadłeś na wspaniały pomysł na biznes, który po prostu musi wypalić! Czujesz całym Sobą, jak napięcie w Tobie wzrasta i już zabierasz się do działania.

Po jakimś czasie wydaje Ci się, że “to nie mogło się udać”. Dochodzą do Twoich uszu głosy znajomych: “co ty sobie myślałeś?!” i podobne… Człowiek Sukcesu różni się od “szarego obywatela” tym, że on wie coś, czego Ty możesz jeszcze nie wiedzieć. Ten stan negatywnych emocji przemija. A zawsze po nim następuje stabilizacja. I jeśli teraz rzucisz tę pracę, polegniesz…

Świat wypełniają po brzegi osoby, które na poczatku zapalają się do działania, a po miesiącu mają “doła” i tłuką wszystko o kant stołu. Jednak Ty możesz być inny. Możesz zrealizować Swoje marzenie. Pod warunkiem, że…

Poznasz Swoje emocje i nauczysz się nimi sterować!

Podczas tego jednodniowego warsztatu przełamiesz ograniczające Cię przekonania: “jestem za młody”, “na to trzeba pieniędzy”, “to niemożliwe”, “do niczego sie nie nadaję”… Ile osób myśli o sobie w tak negatywny sposób? Ile osób nie wierzy w to, czego naprawdę pragną?

Zdecydowanie za wiele.

Dlatego właśnie nauczysz się technik skutecznego działania, motywacji nawet w trudnych chwilach. Ten etap drugi, etap wypalenia, następuje zawsze. Tylko u jednego potrwa miesiac, u innego rok, a u jeszcze innego 3 minuty. A u Ciebie?

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia na szkoleniu!
Michał Toczyski
Michał Toczyski, Sukces PRO

P.S. Piotr Ślęzak przygotował genialne ćwiczenia, które przełamią Twoje wewnętrzne przekonania: “nie da się”. Gdybym Ci teraz powiedział o jednym, Twoje ciało przeszłaby iskierka przerażenia (a może podniecenia?). Jeszcze raz zapraszam!

P.P.S. To nie my Cię motywujemy. Możesz to zrobić Ty sam. Dajemy Ci tylko narzędzia - Ty natomiast zdecydujesz, w jaki sposób zechcesz ich użyć.

Zagadnienia: motywacja, rozwój osobisty, NLP, trening NLP print