Remade !!!

Remade !!!

Remade, to dosłownie z angielskiego: zrobione na nowo. Dokładnie taka jest idea naszej firmy: na nowo odkryjemy Twój dom, ogród, Twoje auto i Twoją Firmę !

Remade House :
Kupiłeś mieszkanie, zmęczony załatwianiem formalności już chcesz się wprowadzać, ale nie możesz: mieszkanie jest w stanie developerskim. Już tak niewiele dzieli Cię od własnych czterech kątów, ale już wiesz, że końcówka maratonu do własnego mieszkania - jest najbardziej wyczerpująca. I to właśnie jest idealne zlecenie dla nas: zastajemy pomieszczenie z tynkiem na ścianie, a oddajemy Ci mieszkanie, w którym na ławie w salonie stoi wazon z kwiatami.

Oczywiście chętnie zajmujemy się nie tylko kompleksowym wykończeniem mieszkania, ale też i drobniejszymi pracami remontowo-budowlanymi. Irytuje Cię żmudne ustawianie mebli na nierównej podłodze? Zrobimy idealnie wypoziomowaną wylewkę. Masz za mały salon? Powiększymy go, łącząc z drugim pomieszczeniem.

Oprócz zleceń typowo budowlanych, zajmujemy się także prawem budowlanym. Nie wiesz czy potrzebne ci zgłoszenie prac remontowych, czy już zgoda na budowę? Albo jak zdobyć zezwolenie na wycięcie przeszkadzającego drzewa w ogrodzie? Więc załatwimy za Ciebie wszystkie formalności w urzędzie. Zajmujemy się także zarządzaniem nieruchomościami: potrafimy zarówno zadbać o osiedle zarządzane przez wspólnotę lokatorską, jak i wynająć Twoją nieruchomość lokatorom, dbając o ściągnięcie czynszu i wszystkie prace konserwacyjne.


Remade Garden :
Zawsze marzyłeś o pięknym ogrodzie, ale okazało się, że Twoje ulubione kwiaty nie przetrwały zimy? Miałaś śliczną rabatę, ale rozkopał ją kret? Przymierzasz się do pomalowania płotu, ale już drugi rok odkładasz to na później?

Re-made Garden to profesjonalna firma ogrodnicza, która zajmie się najbliższym otoczeniem Twojego domu: zarówno gdy Twój ogródek jeszcze jest pozostałością placu budowy, jak i wtedy, gdy już istnieje i jest zadbany.

Co mamy w naszej ofercie? Wszystko, co tylko łączy się w jakikolwiek sposób z ogrodem: od wyrównania ziemi, aż po budowę altanki ogrodowej i postawienia huśtawki dla Twojego dziecka. Od rzeczy bardzo poważnych, jak dobór i sadzenie roślin, aż po pracochłonne, choć podstawowe czynności: skoszenie trawy, zgrabienie liści, wymycie kostki brukowej, czy wywiezienie śniegu.


Remade Clean :
Jeśli czytasz ten tekst, znaczy że lubisz czystość wokół siebie. Ale długo pracujesz i nie masz czasu na to, aby posprzątać samochód, mieszkanie czy biuro.
Re-made clean oprócz tego że działa profesjonalnie, działa też dyskretnie, tak aby Ci nie przeszkadzać w codziennych zajęciach. Wyjeżdżasz swoim samochodem z domu na parking pod biurem? Kiedy do niego wrócisz po pracy, już będzie zatankowany i wymyty, a twój dom przejdzie test białej rękawiczki. Nawet nie zauważysz kiedy.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i: spółdzielni mieszkaniowych (utrzymanie czystości osiedli), firm (sprzątanie biur, opieka nad firmową flotą) oraz branży turystycznej (sprzątanie hoteli i pensjonatów).

www.re-made.pl


Zagadnienia: budownictwo, wykończenie wnętrz, ogrody, ogród, sprzątanie, remonty print