O mnie

Julita Wudarczyk – beauty stylista, konsultant koloru , wizażystka, personal shopper, trener wizerunku, absolwentka Berlińskiej Szkoły Stylistów, specjalizuje się w kompleksowym doradztwie w zakresie wyglądu zarówno kreowania wizerunku w biznesie jak i metamorfozach dla indywidualnych klientów.
Szeroka wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i pasją daje gwarancję obsługi na najwyższym poziomie oraz satysfakcji ze współtworzenia nowego wyglądu.

Współtworzyła okładki pism o tematyce ślubnej. Napisała liczne artykuły do magazynów kobiecych i gazet np. „Gazeta Prawna”, cykliczna kolumna kobieca w „Naszym Dzienniku”. Udzielała licznych wywiadów jako specjalistka w swojej dziedzinie min. do „Rzeczpospolitej”
Od 2000r. współpracowała z kolorowymi magazynami, organizowała, aranżowała i stylizowała sesje zdjęciowe oraz portfolia dla osób prywatnych.

Posiada bogate doświadczenie zdobyte w pracy z indywidualnym klientem, w czasie szkoleń , wykładów i konferencji, sesji zdjęciowych, przy pokazach mody, eventach i innych imprezach.

Wielokrotnie zapraszana w roli eksperta do TV i radia:
TVP1 :„Między nami”, „Przystanek”, „Program firmowy”,
TVP2:” Pytanie na śniadanie”,
TV POLSAT: „Exclusive”,
TVN STYLE "Miasto kobiet" i "No to pięknie",
TVN „Dzień dobry TVN”
TVN 24 ”Ostatnie piętro”,
a także Radio dla Ciebie - audycje tematyczne o modzie i urodzie


Współpracuje z wieloma firmami jako szkoleniowiec od wizerunku biznesowego i codziennego.
Posiada autorskie programy szkoleniowe.

Więcej na www.stylizacja.bizWszystko czym zajmuję się zawodowo, oraz projektowanie kreacji wizytowo-wieczorowych w moim Atelier Krawiectwa Artystycznego http://www.sukniewieczorowe.biz