Jak planować strategię kariery?

blank

Zastanawiasz się czasami, jak dobrze wykorzystać zdobytą w trakcie studiów wiedzę?
Jak mądrze spożytkować własne umiejętności i jak zaangażowanie efektywnie przekuć na pieniądze? 
Jak poprzez pracę pełną pasji dojść do finansowej wolności?

Niepokoi Ciebie, jak pogodzić karierę, aby mieć wystarczająco dużo czasu dla siebie, dla przyjaciół i dla bliskich, a jednocześnie awansować i realizować swoje zawodowe plany?

 

Myślisz o sposobach, jak w możliwie krótkim czasie zacząć dobrze zarabiać? Rozmawiasz z przyjaciółmi o tym, jak zarobić więcej, nie biorąc się przy tym za setki dodatkowych zajęć?

Czy masz szansę na realizację swoich marzeń? Czy jesteś na tyle zdolny i przedsiębiorczy, aby osiągnąć zamożność? Czy możesz dokonać tego w czasie, kiedy marzysz jeszcze o podboju świata, podróżach, bogactwie, przygodzie, a nie już tylko o ciepłych kapciach i wygodnym fotelu przed telewizorem?

Jak mądrze planować rozwój kariery? 
Jak bezpiecznie przejść ścieżkę rozwoju pracując na etacie, będąc właścicielem biznesu oraz  inwestorem?

 

Jeśli szukasz ciekawej i inspirującej pracy, chcesz uczestniczyć w niezwykłym projekcie edukacyjnym oraz chcesz zbudować swoją zamożność, zapraszam do projektu KUŹNIA MILIONERÓW:

http://kuznia-milionerow.info

 
Podczas spotkania z doświadczonymi trenerami, uczestnicząc w projekcie Kuźnia Milionerów, dowiesz się, jak mądrze zaplanować strategię kariery, aby w łatwy i naturalny sposób zbudować swoją zamożność oraz osiągnąć finansową wolność.
 
Pięć lat temu uruchomiony został niezwykły projekt, który odcisnął silne piętno na grupie ponad 1650 osób z Polski i innych krajów europejskich, a także z USA, Australii, Republiki Południowej Afryki a nawet Chin. Mówienie o budowaniu zamożności, podsycanie marzeń o wolności finansowej, inspirowanie do bycia światłym milionerem, w dobie globalnego kryzysu ekonomicznego, nie zawsze spotykaa się z postawą zaufania i zrozumienia. Aby jednak dać Tobie do myślenia, aby wywołać chęć zmiany życia pozwól, że zaprezentuję wyjątkowe osiągnięcia uczestników tego projektu:
 
  • Zbyszko – w ciągu 12 miesięcy osiąga stopę zwrotu z inwestycji w siebie przekraczającą 23600%.
  • Edyta – w ciągu 1,5 roku przemierza drogę od bankruta do inwestora posiadającego 20 nieruchomości inwestycyjnych.
  • Piotr – w ciągu niespełna 2 lat w swoje 32-urodziny osiąga pełną wolność finansową, budujące majątek wart 9 mln złotych.
 
To tylko kilka spośród wielu przykładów, kiedy w oparciu o unikalną i niezwykle praktyczną wiedzę, trenowane umiejętności, zaszczepiane inspiracje zmienia się życie wielu osób.

 

30 milionerów – tylu milionerów pomógł wykreować projekt w ciągu 5-lat.

Projekt Kuźnia Milionerów odmienia życie setek osób, a wielu osobom pozwoli osiągnąć finansową wolność. 
Łączy w swojej ofercie propozycję edukacji i współpracy biznesowej. 

Biorąc udział w forach, wykładach i warsztatach, uczestnicy rozpoczynają własną drogę od zależności finansowej, poprzez edukację i trening praktycznych umiejętności, do spełnienia finansowych marzeń. 

Na bazie wieloletnich sukcesów, także Ty masz możliwość dokonania zmian w swoim życiu. 

Kuźnia Milionerów to tytuł kursu i propozycja wspólnych działań, które są wstępem do budowania świadomej zamożności. Jeśli tylko masz ambicję odbyć tę drogę, wykonaj odważny krok i zyskaj silny, finansowy fundament.

 
Mądrze zaplanuj strategię kariery, aby osiągnąć spełnienie finansowych marzeń!


http://kuznia-milionerow.info

Zagadnienia: praca, finanse, biznes, kariera print