Odsłaniamy na nowo portal budownictwo360.pl - premiera już 10 lutego!

blank

Już na dniach zostanie uruchomiona nowa odsłona serwisu budowlanego budownictwo360.pl. Właściciel zapowiada nie lada atrakcje. - Dotychczas opieraliśmy swoją działalność, na przyznam szczerze, dosyć chaotycznej strategii. Nie mogę podważać kompetencji osoby administrującej gdyż to nie w tym tkwił problem. Przeciwnie, redaktor naczelny od samego początku nalegał na dokonanie zmian. I owszem było to realizowane ale ze zbyt małym efektem. Prace ciągle się przedłużały i w efekcie końcowym okazało się, że przez kilka miesięcy nasz portal był znacznie osłabiony. Powodem była grafika, która nie wyświetlała się poprawnie na przeglądarce IE, o czym zbyt późno sobie uświadomiliśmy - mówi pomysłodawca projektu Emil Kowalski. - Ponadto dopracowania wymagało menu, które nie mogło być czytelene ze względu na złe jego rozmieszczenie i liczbę linków. Serwis budownictwo360.pl, powstał w 2010 roku. Jak sama nazwa wskazuje, dotyczy branży budowlanej. Na portalu stworzono takie działy jak informacje branżowe, porady, oferty, nowości rynkowe oraz katalog firm i udostępniono możliwość oddawania ogłoszeń. Wszystko jednak niezbyt dobrze się potoczyło i pod koniec ubiegłego roku portal tracił na oglądalności. - Następnie przyszedł czas pewnego kryzysu we współpracy i portal zaczął nieco tracić na popularności - dodaje. - Teraz jednak postanowiłem to zmienić i wziąłem całkiem sprawy w swoje ręce - mówi.
- Teraz przed nami wiele pracy. Podjęliśmy współpracę z dobrze prosperującą Agencją INTERMOBI, która zadba o wizerunek, grafikę i nowe funkcje. Nowa wersja będzie oparta na najnowszych rozwiązaniach systemowych oraz zmieniamy całkiem grafikę. - mówi właściciel.
Planowany debiut nowego www.budownictwo360.pl, początkowo był planowany w połowie stycznia. Jednak rozmowy partnerskie z przyszłymi współpracownikami i firmami nieco się przedłużyły.
- Musieliśmy uzgodnić do końca wszelkie aspekty, zarówno prawne jak i organizacyjne. Bez tego wyszedł by kolejny marny projekt. - mówi prezes firmy INTERMOBI(www.intermobi.pl).
Ostatecznie termin przełożono na początek bieżącego miesiąca. Tak więc lada chwila pojawi się wyczekiwana nowa odsłona. Twórcy mówią, że nastąpi to najpóźniej 10 lutego. Obecnie są prowadzone ostatnie prace i dokonywane testy funkcjonalności.
- Myślę, że każdy użytkownik, który kiedykolwiek spotkał się z poprzednią odsłoną naszej witryny, przyzna, że zaraz to jest portal na miarę swojej marki. - dodaje Emil.
Portal jest już znany wśród licznych Agencji PR, które regularnie nadsyłają swoje cenne informacje prasowe. Został także doceniony przez wiele innych dużych firm budowlanych w tym BOLIX, który wyróżnił portal budownictwo360.pl w swoim ubiegłorocznym raporcie rocznym, wydanym w gazecie firmowej BOLIX TIMES. Działacze BOLIX postanowili wyróżnić portal na tle 5 serwisów, dzięki którym prowadził swoje akcje promocyjne i reklamowe.

Zagadnienia: budowa, dom, budownictwo360, intermobi print