Z książką ADJB zagra znowu w finale WOŚP 2010

blank

4 stycznia 2010 roku Akademia Doskonalenia Jakości Biznesu już po raz kolejny odpowiedziała na apel Jurka Owsiaka i rozpoczęła czynny udział w XVIII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Gramy dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi.
Beata Łuczak – menedżer ds. szkoleń, trener i konsultant wystawiła książkę swojego współautorstwa „Audi/yty i Audi/ytowanie. Jak sprawić, by przynosiły jeszcze więcej korzyści” w specjalnym serwisie internetowym aukcje.wosp.org.pl .
Każdy, kto weźmie udział w licytacji Książka o audytowaniu z dedykacją autora (numer 315429) w terminie od 4 stycznia 2010 godz. 18.54 do 14 stycznia 2010 godz. 18.54 dostanie niepowtarzalną szansę włączenia się do ogólnopolskiej zbiórki pieniędzy na leczenie dzieci z chorobami nowotworowymi.
Wystarczy wejść na stronę aukcje.wosp.org.pl, w okienku „Znajdź przedmiot” wpisać Książka o audytowaniu z dedykacją autora, kliknąć na "Szukaj" i już można licytować.
Zwycięzca, który przeleje wylicytowaną kwotę na konto Fundacji WOŚP otrzyma książkę zapewniającą dodatkowo ciekawą intelektualną rozrywkę, wdzięczność chorych dzieci i na życzenie specjalną dedykację od autora publikacji.
Przez cały czas trwania aukcji jesteśmy do Państwa dyspozycji na b.luczak@adjb.pl

Zagadnienia: kreatywność, cele, audyty, książki print