Z książką ADJB zagra w XVII finale WOŚP

blank

8 stycznia 2009 roku Akademia Doskonalenia Jakości Biznesu odpowiedziała na apel Jurka Owsiaka i rozpoczęła czynny udział w XVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Beata Łuczak – menedżer ds. szkoleń, trener i konsultant wystawiła książkę swojego współautorstwa „Audi/yty i Audi/ytowanie. Jak sprawić, by przynosiły jeszcze więcej korzyści” w specjalnym serwisie internetowym aukcje.wosp.org.pl .

Każdy, kto weźmie udział w licytacji Książka o audytowaniu z dedykacją autora (numer 230574) w terminie od 8 stycznia 2009 godz. 7.30 do 15 stycznia 2009 godz. 7.30 dostanie niepowtarzalną szansę włączenia się do ogólnopolskiej zbiórki pieniędzy na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci.

Wystarczy wejść na stronę aukcje.wosp.org.pl, w okienku „Znajdź przedmiot” wpisać Książka o audytowaniu z dedykacją autora, kliknąć na "Szukaj" i już można licytować.

Zwycięzca, który przeleje wylicytowaną kwotę na konto Fundacji WOŚP otrzyma książkę zapewniającą dodatkowo ciekawą intelektualną rozrywkę, wdzięczność chorych dzieci i na życzenie specjalną dedykację od autora publikacji.

Przez cały czas trwania aukcji jesteśmy do Państwa dyspozycji na b.luczak@adjb.pl

Zagadnienia: kreatywność, cele, audyty, książki print