Książka zagrała w XVII finale WOŚP

blank

Udało się. Konto Fundacji WOŚP powiększyło się o wylicytowaną kwotę, zwycięzca został wyłoniony, książka Audi/yty i Audi/ytowanie. Jak sprawić, by przynosiły jeszcze więcej korzyści” mojego współautorstwa ze specjalną dedykacją trafiła we właściwe ręce – w ręce Pani Doroty Wnęk z Krakowa.

W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy aktywniej włączyć się w zbiórkę pieniędzy na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci zorganizowaną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Skorzystaliśmy ze specjalnego serwisu internetowego aukcje.wosp.org.pl.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do tej aukcji i do ostatnich sekund podbijali stawkę.

W tym roku dzięki Pani Dorocie udało się zebrać 45 zł. Dużo, mało czy bardzo mało? Dla mnie to wielka kwota. Wielka, bo podarowana z dobroci serca na szczytny cel.

 Zainspirował mnie też znany polarnik Marek Kamiński. Wczoraj miałam okazję wysłuchać jego wykładu „Jak niemożliwe staje się możliwe”. Opowiadając o swojej wyprawie na Biegun Północny z Jasiem Melą „Razem na biegun” w 2004 roku wspomniał, że podczas jej trwania została przeprowadzona akcja zbierania pieniędzy na protezy dla dzieci po wypadkach lub osób, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. Udało się zebrać 700 tysięcy złotych. Dla Marka Kamińskiego nie kwota była najważniejsza. Bardziej cieszyło go, że kupiono za nią 65 nowoczesnych protez i w ten sposób 65 chłopców mogło mieć szczęśliwsze dzieciństwo.

Zagadnienia: cele, sukces, książka, audyty print