O mnie

Menedżer, trener biznesu, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Studiów dla Trenerów Grupowych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Posiada doświadczenie w pracy w renomowanych agencjach reklamowych, przy wdrażaniu i rozwoju marek takich klientów, jak Master Foods, Procter&Gamble, Nationale Nederlanden, Ericsson, Glaxo, HP, Tchibo.

Wieloletnie doświadczenia zawodowe dały jej możliwość obserwacji i analizy postaw ludzi w świecie biznesu - przyczyny ich sukcesów i załamań, niezwykłej skuteczności działania jednych i wypalenia zawodowego u innych. W 1997 r. otworzyła w Warszawie autorskie Centrum Wellness, gdzie prowadziła własne warsztaty z profilaktyki stresu, harmonijnego rozwoju, zajęcia jogi i metod relaksacji. Obecnie koncentruje się na programach i szkoleniach skierowanych do firm, będąc prekursorem dynamicznie rozwijającego się w świecie kierunku wellnessu korporacyjnego, u podstaw którego leży praca nad tymi czynnikami wpływającymi na efektywność pracy, które położone są w pozaorganizacyjnym życiu pracowników i menedżerów. Wykładadowca Europejskiej Akademii Planowania Finansowego. Podstawą jej podejścia do szkoleń jest kompleksowe spojrzenie na człowieka uwzględniające praktyczne realia świata biznesu. Jej siłą przewodnią jest pasja oraz przeświadczenie, że to co robi przynosi klientom wymierne i niepodważalne korzyści.