O mnie

Certyfikowany coach Noble Manhattan Coaching, jednej z najstarszych szkół coachingowych na świecie. Akredytowany coach IIC (International Institute of Coaching), praktyk coachingu. W 2012 roku wzięłam udział w serii seminariów w ramach Second Annual World Business and Executive Coach Summit. Jestem w trakcie kursu Professional Coaching Diploma w Noble Manhattan Coaching.

Od ponad 10 lat trener oraz konsultant komunikacji i wizerunku. Opracowywałam strategie i plany oraz realizowałam lub nadzorowałam realizację projektów związanych z PR m.in. dla: Cisowianki, Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, IBT Polska, Ministerstwa Obrony Narodowej, Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Ameryce, OPB Development, Lubawy SA. Przez 2 i pół roku związana byłam również z Bumar sp. z o.o., gdzie zajmowałam się komunikacją wewnętrzną i zarządzaniem wiedzą. Szkolenia prowadziłam dla klientów z różnych branż z zakresu komunikacji, obsługi klienta, public relations, prezentacji i wystąpień publicznych, kontaktów z mediami. Współpracowałam z uczelniami wyższymi, gdzie prowadziłam zajęcia z komunikacji społecznej, warsztatu rzecznika prasowego, public relations.

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych przy Uniwersytecie Gdańskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations przy UW i PAN. Przeszłam szkolenia m.in. „Train the trainers” w Wiedniu organizowanym przez UKIE i Wiedeńską Szkołę Administracji oraz „Strategic Communication Training” organizowanym w ramach USAID.

www.GoodQuestionCoaching.pl

W 2012 roku zaczęłam pisać bajki dla dzieci. Pierwsza napisana bajka wygrała konkurs i z bajki powstał przy udziale dzieci film poklatkowy. Druga bajka wyróżniona w innym konkursie, została opublikowana w książce „Wolska Bajka”. W 2010 roku odkryłam, że potrafię rysować. Od tamtej pory w ramach relaksu rysuję ołówkiem, węglem, kredkami, maluje pastelami udowadniając tym samym, że niemożliwe staje się możliwe, jeśli w to uwierzymy. W 2010 roku razem z 6-letnią wówczas córką Marysią przeszłam 202,5 km odcinek hiszpańskiej Drogi Św. Jakuba- Camino de Santiago. Obie zamierzamy tam wrócić, żeby przejść cały, prawie 800 km, szlak. Również razem z córką wstąpiłam do Klubu Zdobywców Korony Gór Polski z zamiarem w ciągu najbliższych kilku lat wejść na wszystkie najwyższe szczyty gór w Polsce. Lubię książki Agaty Christie i G. G. Marqueza.