8 błędów popełnianych przez kobiety - część II

sexy marketing

Choć pisałam ten artykuł z myślą o kobietach, drodzy panowie też znajdą w nim dla siebie ciekawą lekturę i inspirację, a niektórzy nawet bardzo się ucieszą. Kontynuacja: 8 najczęściej popełnianych błędów przez Kobiety w relacjach z mężczyznami.

Zaakceptuj alb rzuć

4. Liczą na to, że zmienią mężczyznę lub próbują go zmienić, lub liczą na to, że się zmieni jak go będą bardzo kochały zamiast zaakceptować to jakim jest i dać mu szansę własnego rozwoju lub po prostu wybrać innego właściwego partnera dla siebie.

Kobiety często utrzymują związki i relacje fizyczne z mężczyznami, których nie kochają po to by z kimś być lub się pokazać, a jednocześnie chcą przyciągnąć tego jedynego - tzw. Bratnią Duszę popełniają kosztowny błąd, przecież wrażliwy mężczyzna czuje w polu energii kobiety kogoś innego. Wg D. Virtue kobieta musi mieć czystą strukturę energetyczną, jasną i klarowną, nie spać z kilkoma mężczyznami, by mogła przyciągnąć tego "właściwego partnera".

Bądź sobą

5.Kobiety próbują się same zmieniać, by przypodobać się mężczyźnie, dla niego robią sztuczny biust, operacje plastyczne itd. Po to by podobać się mężczyznom - dążenie do wyglądu lalki Barbie. Miałam kiedyś znajomą, ładną szczupłą kobietę, która mimo wspaniałej figury ciągle próbowała coś w sobie zmieniać, kolor włosów, nos, potem biust - silikon - mimo że po zabiegu tak naprawdę przez wiele dni sama nie mogła się schylić i zawiązywać sobie butów, by szwy nie popękały, podjęła się takiego ryzyka i niewygody, pytanie po co? Czy aż tak bardzo nie cierpiała swojego biustu? Czy aż tak bardzo nie akceptowała swojego wyglądu i siebie samej? Częściowo odpowiedź znalazłam w teorii ewolucji wg. której mężczyźni cenią sobie najbardziej u kobiet młodość i urodę. Na temat tego co pragną kobiety od mężczyzn, a czego mężczyźni od kobiet znajdziecie w kolejnym moim artykule.

Więcej sprawdź: http://www.coachinginstitute.biz/po/artyku-y/index.php

Jeśli zainteresowała ciebie ta tematyka zapraszam do Tygodniowych Inspiracji, w których na bieżąco pojawiają się informacje o moich nowych artykułach z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego: http://agnieszkaprzybysz.com/newsletter/
Twoje dane będą traktowane są jako poufne i w każdej chwili możesz je wycofać.

Więcej znajdziesz w książce *Przyciągnij Miłość*>>> http://przyciagnijmilosc.pl

Zagadnienia: rozwój osobisty, samodoskonalenie, samorozwój, miłość print