52.2392 19.415

Praca.pl

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Bolesława Prusa 2Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Serwis rekrutacyjny Praca.pl powstał w 2004 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą skoncentrowaną na tworzeniu i dostarczaniu wysokiej jakości usług e-rekrutacyjnych. Buduje i rozwija efektywne, łatwe w obsłudze narzędzia, służące maksymalnie skutecznej komunikacji Pracodawców z potencjalnymi Kandydatami.


Od kilku lat Praca.pl to portal o ugruntowanej pozycji i silnie rozpoznawalnej marce. Atuty serwisu to blisko 2 mln użytkowników miesięcznie, tysiące aktualnych ofert pracy każdego dnia, najlepszy adres domeny spośród wszystkich portali pracy w Polsce. Praca.pl wraz z serwisami partnerskimi to gwarancja dotarcia do blisko 5 mln osób aktywnie poszukujących pracy.


Obserwując dynamikę zmian na polskim rynku pracy, portal wciąż rozwija portfolio produktów. Starając się z każdym dniem być bliżej potrzeb Swoich Klientów, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Praca.pl wspólnie ze Swoimi Klientami tworzy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali pracy w Polsce.