52.2389356 20.9952166

BGŻOptima

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

al. Jana Pawła II 29Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

BGŻOptima została założona i jest prowadzona przez specjalistów, mających jedną konkretną misję: oszczędzanie. Jesteśmy w tym najlepsi i dajemy z siebie wszystko, abyś Ty miał jeszcze więcej.

Oferujemy Ci bezpieczne i korzystne rozwiązania oszczędnościowe. Dzięki naszej pasji Twoje oszczędności mogą urosnąć - bez względu na to ile oszczędzasz i jak długo oszczędzasz.

Oferujemy wachlarz prostych produktów do pomnażania Twojego kapitału - konta oszczędnościowe, lokaty oraz starannie dobrane fundusze inwestycyjne.

Zapewniamy łatwe, przejrzyste i swobodne korzystanie z usług finansowych. Bez ukrytych warunków, bez zawyżonych kar, bez niedorzecznych kosztów.

Gwarantujemy łatwość obsługi. Żeby otworzyć u nas konto, założyć lokatę czy zainwestować w fundusz wymagamy tylko niezbędnego minimum formalności.

Dzięki przejrzystej ofercie i zrozumiałym zasadom dajemy Ci większą kontrolę nad Twoimi oszczędnościami.

Bezpieczeństwo i stabilność korzystania z naszych usług gwarantuje Ci Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Grupa BNP Paribas to wiodąca instytucja finansowa o międzynarodowym zasięgu. Grupa świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, dużych korporacji oraz instytyucji. Prowadzi działalność w 75 krajach.

BGŻOptima. Misja oszczędzanie.