Qubus Hotel Bielsko-Biała

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Mostowa 2

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Sieć Qubus Hotel to czternaście nowoczesnych, 3- i 4-gwiazdkowych obiektów, zlokalizowanych m.in. w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Bielsku-Białej i Katowicach.

Oprócz komfortowych pokoi, w ofercie sieci znajdują się również restauracje oraz centra biznesowe i konferencyjne. W wybranych obiektach Goście korzystać mogą również z salonów fitness, pokoi relaksacyjnych, basenów, jacuzzi. Wizytówką sieci są również doskonałe śniadania, nagradzane w branżowych rankingach.

Hotele Qubus to miejsca spotkań ludzi różnych kultur, narodowości, języków – poziom świadczonych usług musi więc spełniać wymagania Gości z całego świata. Koordynacją działań prowadzonych w tym celu zajmuje się spółka Qubus Hotel Management.

Na przestrzeni lat poszczególne hotele Qubus otrzymały wiele prestiżowych nagród i wyróżnień np. w 2008 roku Qubus Hotel Kraków otrzymał Rekomendację Magazynu Forbes, rok później Qubus Hotel Gdańsk zdobył statuetkę Top Hotel w kategorii Debiut Roku. Jednym z największych wyróżnień sieci była nagroda Expedia Insider’s Select, przyznawana przez serwis rezerwacyjnych Expedia.com – Qubus Hotel Kielce okazał się jedynym polskim hotelem w pierwszej setce rankingu, w 2011 dla Qubus Hotel Gdańsk przyznano nagrodę Top Hotel City , a krakowski Qubus Top Triendiest Hotel.

Również w ostatnim czasie konto nagród firmy powiększyło się o przyznane w 2012 roku m.in. Best Hotel Award dla Qubus Hotel Prestige w Katowicach , certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie dla hoteli Qubus w Legnicy, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Natomiast w 2013 krakowski Qubus został wyróżniony w rankingu Top 25 Treindest Hotel in Poland (Tripadvisor).

……………………………………………………………………………………………

Wysoki poziom polityki personalnej sieci Qubus Hotel

Warto zaznaczyć, że Qubus Hotel nagradzany jest nie tylko za doskonałą jakość świadczonych usług, ale także za wysoki poziom polityki personalnej. Firma jest trzykrotnym laureatem Solidnego Pracodawcy, a w kwietniu 2013 roku po raz trzeci już zdobyła Godło Inwestor w Kapitał Ludzki. Udział w kolejnej edycji programu Inwestor w Kapitał Ludzki pozwolił firmie na ponowną analizę polityki personalnej . Wyniki tegorocznej badania są potwierdzeniem tego, że wprowadzone w Qubus Hotel zmiany są zgodne z oczekiwaniami pracowników. Wskaźnik zadowolenia z pracy w sieci wzrósł bowiem aż o 10 % w porównaniu z rokiem ubiegłym.

- Wyróżnienie to jest dla mnie pozytywnym bodźcem do działania i stanowi ogromną motywację - mówi Artur Hajduk, Prezes Zarządu - czuję się zobligowany i zmotywowany do kolejnych działań mających na celu ulepszenie warunków pracy w Qubus Hotel. Zależy mi na tym, aby poprzez ciągłą poprawę warunków pracy podnoszona była satysfakcja naszych Pracowników . Zdaję sobie sprawę z tego, że w ten sposób można budować wizerunek sieci Qubus Hotel jako solidnego i wartościowego pracodawcy – dodaje Artur Hajduk.