51.0834029 17.0620279

Excellent

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

ul. Armii Krajowej 53Wrocław

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Jesteśmy pasjonatami Programu MS Excel i pakietu Microsoft Office, którzy z zaangażowaniem wspierają firmy i ich specjalistów w całym kraju.

Szkolimy w całej Polsce

Treningi przygotowywane są zarówno w naszych salach jak i u Ciebie, w każdym mieście w kraju. Dojeżdżamy do dużych miejscowości, takich jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Szczecin, jak i do małych miejscowości.

Wasza lokalizacja nie jest dla nas żadną przeszkodą!

Certyfikowani eksperci

Lata doświadczeń naszych wykładowców są udokumentowane przez oficjalne poświadczenia Microsoft, dzięki którym masz pewność, że nasze kursy przeprowadzone są według najwyższych standardów.

Co nas wyróżnia?

Praktyczne wykorzystanie - Nasze kursy mają formę warsztatów, gdzie rozpatrywane są problemy, zaczerpnięte z rzeczywistej pracy w programie Excel i całym pakiecie Microsoft Office.

Rozbudowane materiały szkoleniowe - Każdy uczestnik szkolenia otrzyma rozbudowany skrypt , a także dużo zadań do rozwiązania w trakcie i po szkoleniu.

Profesjonalni trenerzy - Szkolenia prowadzone są przez praktyków, od lat dzielących się wiedzą z wykorzystania pakietu Microsoft Office w pracy

Test wstępny - Przed wybraniem kursu oferujemy rozwiązanie darmowego testu, który pomoże ustalić stopień szkolenia

Wszystkie wersje Microsoft Office - Szkolimy na dowolnej wersji Microsoft Office od 2007 do 2016 oraz interfejsie – zarówno PL, jak i ENG

Elastyczna tematyka - Tematykę szkolenia układamy pod klienta, tak aby szkolenie odpowiednio spełniało jego wymagania