50.2570936 19.0859197

Termasol Sp z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

ul. Krakowska 87Katowice

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Firma TERMASOL Sp. z o.o., jest Autoryzowanym Dystrybutorem produktów FireAngel w Polsce.

Marka FireAngel należy do koncernu SPRUE – światowego lidera w technologii wykrywania tlenku węgla (czadu), gazu oraz dymu.

Oferowane przez naszą firmę czujniki czadu, gazu i dymu zapewniają najwyższy poziom ochrony, który potwierdzają wiarygodne certyfikaty wystawione przez najbardziej renomowane laboratoria w Europie (BSI, CNBOP). Czujniki FireAngel wyróżniają się wysoką jakością, długimi okresami żywotności oraz gwarancji (do 10 lat) oraz praktycznie zerowym poziomem awaryjności.

Istotną przewagą FireAngel jest zastosowanie unikalnych i innowacyjnych technologii. W naszym dziale badawczo rozwojowym, w Coventry w Anglii, 35 inżynierów nieustannie pracuje nad wprowadzeniem nowych rozwiązań, mających na celu poprawę użytkowania oraz bezpieczeństwa czujników. Opracowane przez nasz zespół technologie takie jak WI-SAFE 2, THERMOPTEK, THERMISTEK, to tylko niektóre z opatentowanych rozwiązań stosowanych w naszych czujnikach. Dzięki tym innowacją, jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom produkty, zapewniające wyjątkową skuteczność oraz pełne bezpieczeństwo przez cały okres użytkowania.

Wieloletnie doświadczenie zespołu najwyższej klasy specjalistów, pracujących w kilku zakładach produkcyjnych na świecie, pozwala zapewnić najwyższą jakość czujników FireAngel. W skład koncernu wchodzą również zakłady PACE Sensors w Kanadzie, w których wytwarzane są elektroniczne sensory stosowane w naszych produktach. Pełna kontrola na każdym etapie produkcji, daje gwarancję spełnienia najwyższych oczekiwań naszych klientów.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną dystrybucją czujników FireAngel w Polsce. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników, zadba o odpowiedni dobór urządzeń, szkolenia oraz pełną obsługę posprzedażową, z serwisem gwarancyjnym włącznie.

Jeśli szukacie Państwo wysokiej klasy rozwiązań zapewniających ochronę przed ryzykiem zaczadzenia, pożaru, zatrucia oraz wybuch gazu, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

TERMASOL – Dystrybutor FireAngel w Polsce.