52.2273915 21.001276

dhosting.pl Sp. z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Al. Jerozolimskie 81Warszawa

  • tel: 608640202

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Od 14 lat na rynku

Od ponad dekady świadczymy usługi hostingowe, które zdobywają uznanie wśród najbardziej wymagających Użytkowników.

Lata doświadczeń dużo nas nauczyły i pozwoliły na stworzenie wielu dedykowanych rozwiązań odpowiadających indywidualnym potrzebom naszych Klientów. W historii działalności możemy pochwalić się takimi osiągnięciami jak: opracowanie autorskiego panelu administracyjnego, zbudowanie własnej serwerowni, udostępnienie API, modułu CRON czy zapewnienie redundantnych systemów serwerowych. Za tym sukcesem stoją Użytkownicy, których oczekiwania stanowią dla nas motywację i kierunek rozwoju. Osiągnięcie tego nie byłoby możliwe gdyby nie praca całego naszego zespółu - specjalistów, którzy w każdej chwili gotowi są nieść pomoc naszym Użytkownikom. Wszystkie te działania wynikają z naszej misji, którą jest świadczenie usług nowoczesnych, stworzonych z myślą o osobach z nich korzystających.


Pełna niezależność

Jesteśmy firmą o w pełni polskim kapitale, posiadającą własną serwerownię, zespół specjalistów i zaplecze technologiczne.

Posiadamy własne i bezpośrednie styki z łączami operatorskimi oraz punktami wymiany ruchu internetowego: TP S.A., TINET, KIX, WIX i PL-IX. Nasza niezależność gwarantuje Użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas korzystania z naszych usług, ponieważ są one realizowane na naszych serwerach, monitorowane i konserwowane przez naszych specjalistów. Wyeliminowanie wszelkich firm pośredniczących oraz posiadanie własnej serwerowni i zespołu administratorów zapewnia pełną kontrolę nad działaniem serwerów naszych Użytkowników.


Niezawodność w każdym calu

Wiemy jak ważne dla współczesnego Użytkownika usług serwerowych jest pewność, iż jego serwis będzie nieprzerwanie dostępny i w pełni funkcjonalny. Dlatego dopracowaliśmy nasze rozwiązania do perfekcji.

Niezależne i redundantne klastry obliczeniowe należące do dhosting.pl, znajdują się w serwerowni spełniającej rygorystyczne wymagania klasy TIER-3. Posiadamy najważniejsze łącza operatorskie do wymiany ruchu internetowego oraz zasilanie od kilku niezależnych dostawców energii elektrycznej, w tym własny generator prądotwórczy oraz wydzielone sekcje UPS. Wszystko to nadzorowane jest przez naszych wykwalifikowanych eksperatów oraz specjalistyczne oprogramowanie czuwające nad bezpieczeństwem i działaniem całego systemu, co gwarantuje naszym Użytkownikom nieustanny dostęp do ich usług.


Najnowocześniejsze technologie

Podczas konstruowania rozwiązań nie uznajemy kompromisów - stawiamy tylko na sprawdzone i najnowcześniejsze technologie!

Świadczenie usług na najwyższym poziomie, odpowiadających potrzebom naszych Użytkowniów jest dla nas bardzo ważne, dlatego stosowane przez nas rozwiązania muszą być sprawdzone i odpowiadać oczekiwaniom współczesnego rynku hostingowego. Wykorzystywane przez nas oprogramowanie oraz sprzęt jest dostarczany tylko przez sprawdzonych dostawców, do których między innymi należą: Supermicro, VMware, CISCO, Microsoft, HP czy IBM. Jednakże to nie wszystko, w naszej ofercie można znaleźć innowacyjne rozwiązania, takie jak dCloud czy dostęp do firmowego API pozwalającego na wykorzystywanie naszych technologii w niemalże dowolny sposób przez Użytkownika. A to dopiero początek...