Prestige House - Nowoczesne domy szkieletowe

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Jagiellońska 46Nowy Sącz

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Marka Prestige House wprowadza nowy trend na rynku nowoczesnego budownictwa energooszczędnego. Realizujemy marzenia naszych Klientów. Budujemy nowoczesne, energooszczędne i pasywne domy szkieletowe całoroczne o wysokim standardzie. Nasze domy cechują się rewelacyjnymi parametrami cieplnymi, przez co są tanie w utrzymaniu a roczny koszt ogrzewania domu może wynieść nawet 1500 zł! Wykorzystanie nowoczesnej technologii budowy z prefabrykatów sprawia, że Twój wymarzony dom może powstać już nawet w 3 miesiące!

Współpracujemy z najlepszymi architektami w branży projektowej, co sprawia że oferowane przez nas gotowe projekty domów cechują się niesamowitym designem, budzą zachwyt i są ponadczasowe. Budując z nami - projekt otrzymujesz gratis!

Dla naszych Klientów oferujemy kompleksową realizację budowy od A do Z - pod klucz. Uprościmy proces budowy do minimum, pomożemy na każdym etapie, a Ty na końcu otrzymasz klucze "do ręki"! Niech Twój nowy dom będzie nowoczesnym domem szkieletowym przyjaznym środowisku!