53.7387299 20.477111

Klewer

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

ul. Popiełuszki 4/25Olsztyn

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Idea K L E W E R opiera się na 6 podstawowych zasadach:

K jak kompleksowość.

Poszukując firmy, która ma zadbać o Twój brand i reklamę, trafisz do nas. Nie ważne czy szukasz opieki nad własnym facebookiem, stroną www, czy poszukujesz firmy do realizacji kampanii mailowych, pozycjonowania czy kampanii Google Adwords - trafisz do nas.

L jak lojalność.

Naszą współpracę z klientami nie opieramy tylko na rachunku przychodów i kosztów. Zakładając współpracę długoterminową wiemy, że tylko Twój sukces determinuje nasz sukces.

E jak energia.

Jeśli brakuje Ci motywacji do zarządzania własną reklamą i wizerunkiem, gwarantujemy Ci, nowy przypływ energii dla Twojego biznesu, oparty na wspólnych inicjatywach i rzetelnym mierzeniu ich efektywności.

W jak wzmocnienie.

To odpowiednie wzmocnienie przekazu i dystrybucja treści reklamowych stanowi klucz do prawidłowej popularności w myśl zasady, że szczęściu trzeba pomóc.

E jak efektywność.

Mierzymy skuteczność naszych kampanii, by móc porówywać je z poniesionymi nakładami. Oceniamy ich efektywność w ujęciu krótkoterminowym oraz w prognozach długoterminowych.

R jak rozwój.

Internet i świat reklamy zmienia się z tygodnia na tydzień. Tylko odpowiednie śledzenie trendów i mierzenie w wyższy poziom umacnia nas w branży reklamowej.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które pragną zwyciężać na rynku!