52.1819844 21.0045075

Tax Care S.A.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

ul. Przyokopowa 33Mokotów

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Kompleksowość usług
Nasz zakres działalności to nie tylko księgowość. Jesteśmy firmą dla firm. Pomagamy założyć działalność, zdobyć środki na jej rozwój, obsługujemy w kwestii księgowości oraz podatków. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz produktów m.in. kredyty, leasing, faktoring, ubezpieczenia, inwestycje. Pomagamy przedsiębiorcom tworzyć i rozwijać swój biznes. Kompleksowo.

Nowoczesność rozwiązań
Jesteśmy jedyną firmą księgową na rynku oferującą księgowość zintegrowaną z kontem bankowym. Ułatwiamy prowadzenie i kontrolę finansów w firmie. Tylko u nas jednym kliknięciem zatwierdzisz przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego. Dbamy o to by także Twoja firma była o krok przed konkurencją.

Profesjonalizm
Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin, którzy wspólnie będą dbać o najwyższą jakość usług, które Ci dostarczymy. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie prowadzenia biznesu oraz zapewnienie Tobie i Twojej firmie kompleksowej obsługi, dzięki której będziesz mógł skupić się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze – własnej działalności.

Wygoda
W Tax Care stawiamy na wygodę naszych klientów. Wiemy jak czasochłonne jest prowadzenie własnego biznesu. Umożliwiamy dostarczenie skanów dokumentów księgowych, a oryginały można zostawić w jednym z ponad 120. punktów w całej Polsce.