54.3599506 18.6452592

Doradztwo Biznesowe ECONOMICA sp. z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Ul. Myczkowskiego 7/9 GdańskGdańsk

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

  • Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem finansowym i podatkowym dla małych i średnich spółek prawa handlowego. Wiemy, że właśnie takich usług ciągle brakuje na rynku - usług tak samo profesjonalnych jak te świadczone przez renomowane firmy doradcze jak Deloitte, Ernst & Young czy PricewaterhouseCoopers, a jednocześnie konkurencyjnych cenowo, a zatem dostępnych dla małych firm.
  • Naszą przewagą konkurencyjną w stosunku do wielu typowych biur rachunkowych lub firm konsultingowych jest dogłębna wiedza na temat wspomagania działalności gospodarczej przez system finansowo-księgowy i praktyczna znajomość problemów zarządzania finansami zdobyta w toku wielu lat pracy zawodowej na stanowiskach Głównego Księgowego i Dyrektora Finansowego.
  • Nasza oferta stanowi wszechstronny pakiet usług z zakresu zarządzania finansami obejmujący obsługę księgowo - podatkową firm, analizę finansową działalności operacyjnej (także w ramach 'due diligence'), wycenę wartości przedsiębiorstw i udziałów (np. wnoszonych aportem do spółek kapitałowych), analizę opłacalności projektów inwestycyjnych i przygotowanie profesjonalnego biznesplanu (również w formie wniosków i aplikacji o dotacje unijne). W ramach tego zestawu usług wykonujemy analizy i opracowania nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również na zlecenie cenionych firm konsultingowych (w ramach tzw outsourcingu).