52.1373032 21.0186115

Smart Learning (UX Response Sp. z o.o.)

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Puławska 465Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Innowacyjna strategia wsparcia biznesu opartego na wiedzy.
Zmiany technologii, globalny rynek czy indywidualizacja potrzeb klienta powodują, że nasi pracownicy wymagają ciągłego uczenia się, a standardowe 31,5 godziny w roku już na to nie wystarcza. My zamieniamy wiedzę, którą posiadasz na elastyczne narzędzia edukacyjne, które przynoszą mierzalne korzyści.

Smart Learning to innowacyjna strategia i gotowe narzędzia dzięki którym dotrzesz do najważniejszych grup docelowych swojego biznesu za pomocą najcenniejszego, co masz - wiedzy i doświadczenia.

Smart Learning to trzy kroki:

  1. SmartStrategy: Opracujemy model zarządzania wiedzą za pomocą narzędzi web 3.0, dedykowany dla twojej firmy, który wykorzystasz jako konkretny plan działania, a ponadto będziesz mógł weryfikować postępy i aktualizować go z naszą pomocą zawsze, gdy pojawi się taka potrzeba.
  2. SmartPlatform: Uruchomimy, wypełnimy treścią i procesami Platformę Smart Learning, w oparciu o twoje potrzeby zidentyfikowane na etapie prac nad strategią. Platforma będzie dostosowana do modelu pracy i zarządzania zasobami ludzkimi w twojej organizacji. Na życzenie dokonamy integracji z dotychczasowymi rozwiązaniami IT w firmie, aby ułatwić korzystanie.
  3. SmartProduction: Wyprodukujemy dla ciebie treści multimedialne, które wykorzystasz w Smart Learning. Mamy ogromne doświadczenie w produkcji kilkunastu formatów multimedialnych, a nasi metodycy i developerzy pracują w kilku językach, w wielu krajach. Jeśli chcesz, w ramach warsztatów, nauczymy cię jak produkować treści samodzielnie.

Smart Learning powstał z myślą o zaspokojeniu potrzeb najważniejszych grup w twoim biznesie. Jesteśmy narzędziem wiedzy i inspiracji dla najistotniejszy grup:

  1. Klienci: Budujemy świadomość twojej marki, kreujemy rolę lidera i uczymy aktywnego korzystania z twojej oferty.
  2. Partnerzy: Dbamy o kompetencje twoich kooperantów, re-sellerów i innych osób kluczowych dla twojego biznesu.
  3. Pracownicy: Rozwijamy twoich pracowników, aby zawsze byli zaangażowani w to, co robią i kompetentni w swoich działaniach.

W praktyce Smart Learning jest strategią w innowacyjny sposób łącząca trzy grupy docelowe w jednej idei - nauka i rozwój poprzez inspirację. Wykorzystujemy do tego nie tylko najbardziej sprawdzone metodyki distance learning, ale również najnowsze trendu marketingu.

Zadzwoń, aby poznać wszystkie możliwości: +48 (22) 314 14 94