50.0582459 19.9528149

Benhauer Kraków

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Grzegórzecka 21Kraków

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Benhauer jest wiodącą polską firmą specjalizującą się w rozwoju technologii informatycznych do marketingu oraz w tworzeniu rozwiązań automatyzujących marketing. Zespół Benhauer to grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży Internetowej i IT posiadająca na koncie setki zrealizowanych projektów marketingowych. Obecnie z usług i internetowych platform usługowych korzysta ponad 5000 przedsiębiorstw w 40 krajach. Wierzymy, że Internet to kanał sprzedażowy dla firm, ale również nowa potencjalna tożsamość każdego przedsiębiorstwa.

Grzegorz Błażewicz, Założyciel i Prezes Zarządu Benhauer posiada 15 lat doświadczenia w polskiej i międzynarodowej branży marketingowej. Magister filologii angielskiej oraz marketingu i zarządzania w polsko – francuskiej Ecole International de Commerce de Silesie. Doświadczenie zdobywał w branży marketingowo – internetowej w firmach w Nowym Jorku i Londynie. W latach 2001 - 2006 pracował jako Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Comarch, lidera IT w Europie Centralnej. W latach 2006 - 2008 pełnił funkcję Prezesa Zarządu portalu internetowego Interia.pl

Linked In Profile
http://pl.linkedin.com/in/grzegorzblazewicz

Konrad Pawlus, Wiceprezes Zarządu, Chief Technology Officer swoją karierę zawodową rozpoczynał ponad 10 lat temu pracując nad unikalnymi na skalę światową rozwiązaniami prognozowania finansowego bazującymi na modelach ekonometrycznych. W latach 2005 – 2009 pracował w Irlandii w Dziale Produkcji Oprogramowania w spółce OpSource, gdzie odpowiadał za rozwój aplikacji OpSource Cloud™ i rozwiązań billingowych SaaS. W latach 2009 – 2011 zatrudniony amerykańskiej firmie Sabre, największym światowym dostawcy oprogramowania jako Technical Team Leader był odpowiedzialny za rozwój jednego z największych na świecie portali turystycznych Virtually There, następnie w roli Software Development Supervisor kierował projektem Traveler Notification Center obsługującego dziesiątki linii lotniczych z całego świata. Konrad Pawlus jest pasjonatem i praktykiem metodologii Agile. Konrad Pawlus kieruje w Benhauer działem Software Development – kilkuosobową grupą najwyższej klasy inżynierów i programistów tworzącą rozwiązania informatyczne automatyzujące marketing.

Linked In Profile
http://pl.linkedin.com/in/konradpawlus