52.23213 20.915217

Supreme Kancelaria Podatkowa Doradca podatkowy, biuro rachunkowe

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Ul. 3 Maja 4Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

  • „SUPREME” Kancelaria Podatkowa została założona w roku 2004. Biuro rachunkowe Warszawa -SUPREME - jest profesjonalną firmą działającą na rynku usług doradczych.  SUPREME - Doradcy Podatkowi posiadają polisę ubezpieczenie OC od ryzyka zawodu, która daje naszym klientom pewność i poczucie bezpieczeństwa.
  • Kancelaria Podatkowa -Doradca podatkowy Warszawa obsługuje w pełnym zakresie podmioty gospodarcze  bez względu na formę organizacyjno-prawną.
  • Zajmując się zawodowo wykonywaniem usług doradztwa podatkowego jesteśmy jednocześnie uprawnieni do podpisywania deklaracji podatkowych oraz składania wyjaśnień w sprawach dotyczących naszych klientów (podstawę stanowi umowa podpisana między biurem a klientem oraz udzielone pełnomocnictwo).
  • Pracujemy w sposób bardzo racjonalny, a ceny za nasze usługi są dostosowane do rozmiarów zadań, które wykonujemy na rzecz naszych klientów. Nasze atuty to  profesjonalizm, umiejętność rozwiązywania trudnych problemów podatkowych, komunikatywność oraz upór w dążeniu do postawionych celów.
  • Przepisy zarówno ustawy o rachunkowości jak również ustaw podatkowych nakładają na podatników szereg obowiązków, z których wywiązanie się w praktyce nie jest łatwe.
  • Naszym celem  jest pomoc, a wręcz całkowite odciążenie naszych klientów od kontaktów z organami podatkowymi oraz od przyswajania trudnych i zawiłych przepisów prawa podatkowego. Nawiązując współpracę a naszą kancelarią zyskujecie Państwo solidnego partnera w biznesie.
  • Biuro rachunkowe Warszawa Supreme oferuje doradztwo podatkowe oraz kompleksowe usługi księgowe dla firm.Doradca podatkowy warszawa