52.3222421 20.9637461

Pracownia Biznesu

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Ceramiczna 18Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Pracownia biznesu powstała z inspiracji wyniesionej z licznych spotkań networkingowych w których biorę udział. Zauważyłam, że mali i średni przedsiębiorcy są często ekspertami w swoich dziedzinach i prowadzą ciekawe, bardzo wyspecjalizowane firmy, ale nie zawsze potrafią skutecznie sprzedać siebie i swoje oferty.

Sprzedaż jest tematem trudnym i wszyscy trochę od niego uciekają. Samo słowo „sprzedaż” budzi negatywne konotacje i kojarzy się nam z natrętnymi handlowcami i telemarketingiem.

Tymczasem w małej firmie, gdzie często jedna osoba ma rolę sprzedawcy, marketera, sekretarki, zaopatrzeniowca itd. właśnie proces sprzedaży jest najważniejszy. Nawet najskuteczniejsza reklama nie gwarantuje nam pozyskania klienta – to zapewni tylko skuteczna, przemyślana i efektywna sprzedaż.

Dlatego założyłam Pracownię biznesu – aby uczyć przedsiębiorców jak dobrze sprzedawać i pokazywać im, że proces sprzedaży właściwie przygotowany i prowadzony nie jest trudny za to kluczowy. Moja oferta skierowana jest do osób, które prowadzą działalność i mają problem z pozyskiwaniem klientów. Prowadzę indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców i organizuję kameralne szkolenia o charakterze warsztatów. Analizuję oferty sprzedażowe, klientów poszczególnych firm a także doradzam jak mówić o swojej dzialalności w sposób ciekawy i zapadający w pamięć.

Mam wieloletnie doświadczenie sprzedażowe oraz w obsłudze klienta w bardzo dużych firmach i dziś dzielę się nim, przekładając swoją wiedzę i pomysły na przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich.