54.343412 18.6633019

Abachus Taxi Bagażowe Gdańsk

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Chłodna 1Gdańsk

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Witam i zapraszam do skorzystania z usługi naszej firmy Abachus Transport związanych ze zmianą lokum .


- Najtańsza Usługa Przeprowadzki - polega na podstawieniu auta wraz z kierowcą który układa na meblowozie przedmioty a państwo we własnym zakresie organizują wynoszenie mebli i sprzętu .

Cenę transportu ustalamy indywidualnie ,podstawienie auta nic nie kosztuje o ile załadunek nie przekroczy rozsądnego czasu przewidzianego na ten cel .

Zapewniamy pomoc podczas przenoszenia mebli z mieszkania, domu, biura, magazynu,sklepu itd. Przeprowadzki mieszkań z Gdańska do dowolnego miejsca w Polsce .

Transport mebli odbywa się autem przystosowanym do tego celu , wyposażonym w odpowiednie materiały do zabezpieczenia państwa mienia .

- Jesteśmy zgranym zespołem ludzi co zmniejsza ryzyko uszkodzenia mebli i stres spowodowany wyprowadzką ! - Jesteśmy pod numerem telefony 500 600 960 dostępni 7 dni w tygodni .

- Zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy: ( nawet nieodpłatnie jeśli sytuacja materialna osoby potrzebującej tego wymaga ). - Tanie expresowe Taxi Bagażowe Gdańsk i okolice pod tym hasłem zapewniamy szybki transport mebli z pomocą lub bez . np.Płyty karton-gips, kupujemy telewizor XXXL cali i okazuje się ,że nie mieści się w aucie osobowym,wyprawa rowerowa zakończona kolizją ,uszkodzony skuter, Sklep internetowy,zakup sprzętu Agd,zakup wersalki przez studentów, wywóz starego tapczanu do utylizacji lub dla osób potrzebujących . ZAPRASZAMY do negocjacji kosztów usługi ,
Jesteśmy elastyczni i chętni do pracy .

Auta są rozstawione na terenie Trójmiasta lub przekazuje numer telefonu kontaktowy do kierowcy znajdującego się najbliżej zlecenia .

* Przeprowadzki Mieszkań , Biura , Sklepów , Domów , Szkoły . *

* Tanie Expresowe Taksówki Bagażowe Gdańsk , Gdynia , Sopot , Pruszcz Gdański . *

* Transport Towarowy Trójmiasto po Kraju . *

* Tragarze do pomocy podczas załadunku auta w czasie przeprowadzki. *

* Bagażówka Trójmiasto transport sprzętu RTV i AGD . *

* Meblowozy do transportu mebli z pomocą , meblowaniem , skręcaniem . *

* Transport Euro Palet 8 sztuk. *

* Telefon do Kierowcy 500 600 960 *

* Bagażówka z Gdańska do przewozu mebli z pomocą tragarzy podczas załadunku auta , zapewniamy koce , folie strecz kartony do przeprowadzki po uprzednim uzgodnieniu ( kartony są dodatkowo płatne )
. Usługa przewozu antyków ustalana jest indywidualnie .
Zapraszamy do ustalenia i dostosowania ceny do konkretnej usługi .
Wszystkie ceny podlegają negocjacji .