52.2051189 20.9472059

ALTHIMUS Sp. z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Zadumana 11A/4Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Biuro rachunkowe ALTHIMUS Sp. z o.o. zostało założone w maju 2008 roku przez osoby z doświadczeniem w finansach i księgowości oraz informatyce. Od tej pory świadczymy usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla ciągle poszerzającej się grupy Naszych klientów.

Praca dla podmiotów o różnej wielkości i specyfice pozwoliła na zdobycie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia potrzebnego w prowadzeniu firmy oraz wyobrażenia jaką firmę chciałabym stworzyć i jaką jakość usług zagwarantować swoim przyszłym klientom. Celem ALTHIMUS jest satysfakcja Klienta z otrzymanych od Nas wszystkich wymaganych informacji, przygotowywanych i prezentowanych w sposób uniemożliwiający odczucie różnicy pomiędzy własnym działem księgowości a outsourcingiem. Świadczymy usługi dla podmiotów o różnej formie prawnej, profilu działalności jak i wielkości.

Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów prowadzących księgi handlowe oraz podatkowe księgi przychodów i rozchodów.

Współpraca z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami umożliwia zapewnienie kompleksowej usługi Naszym Klientom.

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz aktualne ubezpieczenie OC działalności biura rachunkowego.

Ponosimy odpowiedzialność za jakość naszych usług. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca ze stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.