51.0731076 17.0344361

KS Group

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

ul. Himalajska 1/3Wrocław

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

KS Group to specjaliści z zakresu szkoleń biznesowych, coachingu, inteligencji emocjonalnej i mowy ciała.

U podstaw naszych działań leży przekonanie, iż nie ma ludzi bez potencjału, są tylko tacy, których możliwości jeszcze nie poznaliśmy.

Szkolenia KS Group to połączenie wiedzy i doskonałych umiejętności wpływających na efektywność i sukces w biznesie. Aby to było możliwe, wykorzystujemy całą wiedzę o psychologii człowieka, sięgamy głębiej - opierając się na kilkudziesięcioletnich badaniach ekspertów, łączymy inteligencję społeczną z technikami i narzędziami najwyższej efektywności, wykorzystujemy całą wiedzę o mowie ciała oraz o emocjach.

Wiemy, co nas wyróżnia i znamy nasze mocne strony:

Kompetencje i zaangażowanie - eksperci KS Group należą do elitarnej grupy jednych z najlepiej wykształconych coachów Polsce. Wiedzę zdobywaliśmy w szkołach coachingu: Norman Benett Group i Instytut NLP Coaching, jesteśmy członkami American Board of NLP, American Board of Hypnotherapy, Time Line Therapy Association i działamy spójnie z kodeksem etycznym tych organizacji. Specjalizację z mowy ciała i mimiki zdobywaliśmy u najlepszych – Paul Ekman Group i Mind Solutions a doświadczenie zawodowe w międzynarodowych firmach zarządzając ludźmi, sprzedażą oraz projektami.

Otwartość oraz dogłębne zrozumienie potrzeb – każdy projekt jest dla nas projektem najważniejszym. Zanim przystąpimy do działania, bardzo szczegółowo analizujemy zarówno potrzeby, jak i problemy danej organizacji. Projekty szkoleniowe realizujemy za pomocą narzędzi tworzonych indywidualnie na potrzeby powierzonego nam zadania, zawsze w oparciu o informacje zebrane podczas analizy obecnej sytuacji, potrzeb oraz celów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami szkoleniowymi oraz strategią spotkań coachingowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Zespół KS Group