52.233247 20.9999259

Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

ul. Rondo ONZ 1Warszawa

  • tel: +48 503 177 561
  • fax: NULL
  • pgwi.pl

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Polska Grupa Wspierania Innowacyjności specjalizuj się w komercjalizacji technologii. Wiemy, jak efektywnie wykorzystać potencjał nauki do budowy trwałej przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw, więc pracujemy z firmami oraz uczelniami, pomagając im rozwinąć strategie wprowadzenia nowych produktów i usług na rynek:

W PGWI monitorujemy obiecujące technologie dostępne na rynku i poszukujemy obiecujących rozwiązań. Łączymy inwestorów z technologiami, które mają potencjał – znajdujemy źródła finansowania dla technologii z przyszłością.

Nasza oferta jest elastyczna i jej ostateczny kształt zawsze zależy od potrzeb klienta. Naszą pracę rozpoczynamy od analizy potrzeb – tylko po poznaniu wymagań, oczekiwań i ambicji klienta możemy szkicować strategię działania.

Bez względu na zadanie, w każdym przypadku oferujemy bogate doświadczenie, rzetelną wiedzę, sprawdzoną metodologię, pełne zaangażowanie, autentyczną pasję i wysoką jakość.

Promujemy edukację i działania informacyjne wspierające znajomość teorii, metodologii oraz technik związanych z tematyką zarządzania innowacją i komercjalizacji technologii.

Wierzymy, że działaniem tym przyczyniamy się do zwiększania szans powodzenia naszych projektów naukowych, jak i młodych przedsiębiorstw. Ponadto stwarzamy środowisko, w którym przedstawiciele państwowych instytucji, wyższych uczelni, inwestorzy oraz przedsiębiorcy mogą się spotkać i zbadać możliwości przyszłej współpracy.