53.437359 14.541272

Agencja Zatrudnienia KSService

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Felczaka 11Szczecin

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

KS Service jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Zatrudnienia. Od 2006 roku rekrutuje pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajduje pracę kandydatom. Agencja ma swoje oddziały w całej Polsce, a centrala znajduje się w Szczecinie.

Najważniejszy jest klient

KS Service dba o jakość wykonywanych usług i dąży do pełnego zadowolenia Klienta. Agencja skutecznie i profesjonalnie rekrutuje pracowników na różne stanowiska, zarówno niskiego, jak i wysokiego szczebla. KS Service oferuje usługi rekrutacji stałej, pracy tymczasowej, oraz outsourcingu.

Klientami Agencji są również kandydaci, który dzięki zarejestrowaniu się w bazie mają stały i łatwy dostęp do ofert pracy. Agencji zaufały już tysiące osób poszukujących pracy, które znalazły zatrudnienie w interesujących je branżach.

Agencja posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.

Indywidualne podejście

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, a tworzona oferta jest dedykowana tylko danej Firmie. Zaangażowanie, elastyczność, doświadczenie i umiejętności gwarantują najlepszą jakość wykonywanych usług.

Czas to pieniądz

Współpraca z KS Service gwarantuje oszczędność czasu i kosztów związanych z rekrutacją. KS Service dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kompetentnej kadrze znajdzie właściwych pracowników dla firmy Klienta oraz będzie na bieżąco monitorować, czy wypełniają oni obowiązki zgodnie z zawartą umową.

Kandydaci poszukujący pracy są traktowani profesjonalnie i indywidualnie. Dzięki wykwalifikowanym i dynamicznym pracownikom Agencja znajduje pracę pasującą do profilu Kandydata. Dzieje się to w sposób szybki i dokładny, z uwzględnieniem predyspozycji oraz zainteresowań.