52.4608507 16.8834329

Harddox S.C. Sklep Chemik24.pl

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Szarych Szeregów 44Poznań

  • tel: 601278872
  • fax: NULL

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Chemik24.pl jest projektem spółki Harddox, działającej na polskim rynku w branży chemicznej od 1991 r. Początkowo istnieliśmy pod nazwą kleimy.pl. Na skutek rozszerzenia swojej działalności o dystrybucję nie tylko środków klejących, ale i szeroko pojętej chemii, mającej zastosowanie w przemysle jak i w życiu codziennym, zmieniliśmy nazwę na chemik24.pl. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy z powodzeniem możemy realizować naszą misję.

Naszym celem jest profesjonalny zakres usług obejmujących doradztwo i sprzedaż z zakresu produktów chemicznych oraz pozostałych materiałów potrzebnych przy jej użytkowaniu. Zajmujemy się dystrubucją chemii specjalistycznej majacej zastosowanie w wielu sektorach przemysłu np. motoryzacyjnym, morskim, budowlanym itd. Oferujemy Państwu kleje, uszczelniacze, aktywatory, primery, preparaty czyszczące i myjące, odrdzewiacze, środki specjalne, domieszki do betonu - plastyfikatory i wiele, wiele więcej.

Chcąc otworzyć się na potrzeby rynku i z powodzeniem spełniać jego oczekiwania stawiamy na rzetelną obsługę klienta. Jest to możliwe dzięki współpracy z najlepszymi firmami, które wiodą prym na rynku reprezentując najnowszą myśl techniczną i najwyższą jakość oferowanych produktów. Oferujemy Państwu asortyment takich marek jak: Sika, Loctite, Wurth, Teroson, Pattex, Soudal, Liqui Moly, które słyną z doskonałej jakości oraz fachowej pomocy technicznej.

Jesteśmy w stanie perfekcyjnie obsłużyć klienta detalicznego jak i hurtowego. Posiadamy przedstawicieli handlowych, którzy przeprowadzają darmową prezentację dla warsztatów blacharsko-lakierniczych demonstrując sposób użycia i własciwości mas klejaco-uszczelniających. Prowadzimy także sprzedaż w serwisie Allegro gdzie w prosty sposób można znaleźć i zakupić interesujący Państwa produkt z każdego miejsca na świecie.

Mając na uwadze wygodę naszych klientów oraz ciągle rozszerzający się asortyment produktów otworzyliśmy sklep internetowy chemik24.pl.