53.6898142 17.5463567

Agencja interaktywna intensys.pl

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Kazimierza Jagiellończyka 4Chojnice

  • tel: 880100187

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Funkcjonujemy od stycznia 2006 roku zapewniając naszym Klientom obsługę w zakresie tworzenia stron internetowych, hostingu oraz rejestracji domen. W kolejnych latach - na drodze rozwoju - rozszerzyliśmy ofertę o pozycjonowanie oraz szereg usług dodatkowych (projektowanie i druk materiałów reklamowych, fotografię produktową, tłumaczenia oraz copywriting).

Nieustannie rozwijamy produkt, który z dumą tworzymy od początku istnienia firmy - autorski System Zarządzania Treścią umożliwiający edycję treści stron internetowych w prosty, przystępny dla Użytkowników sposób.

Nadrzędnym celem naszej pracy jest tworzenie skutecznych rozwiązań, które przynoszą wymierne korzyści i satysfakcję. Jesteśmy przekonani, że najlepsze efekty przynosi wspólna praca. Dlatego staramy się budować dobre, długoterminowe relacje z naszymi Klientami i Partnerami oparte na wzajemnej lojalności i zaufaniu.

To, co robimy jest dla nas pasją, dlatego z entuzjazmem rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności wdrażając na bieżąco nowe technologie i pomysły. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala nam realizować projekty dopasowane do oczekiwań Klientów.