50.0912 20.024686

Doradca Podatkowy Sławomir Wójtowicz

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Os. Złotej Jesieni 6/25Kraków

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

  • Początki naszej Kancelarii sięgają roku 1993. Od tego czasu zajmujemy się pomocą
    i doradzaniem w zakresie podatków i finansów. Pomogliśmy już setkom firm, które dzięki współpracy z nami poprawiły i nieustannie podnoszą swoje wyniki finansowe.
  • Kancelaria to nie tylko zewnętrzna firma zajmująca się kontaktem z urzędami, lecz również wsparcie merytoryczne i wyszukiwarka najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.
  • W Kancelarii zatrudnionych jest aktualnie 11 osób w pełnym wymiarze czasu pracy. Są to osoby z wyższym lub średnim wykształceniem ekonomicznym.Posiadają one wykształcenie z dziedziny rachunkowości uprawniające do otrzymania certyfikatu księgowego nadawanego przez Ministra Finansów.
  • Kancelaria Doradcy Podatkowego Sławomir Wójtowicz jest Autoryzowanym Partnerem CDN Comarch i dodatkowo oferuje pomoc w zakresie obsługi informatycznej i komputerowej firm i instytucji.
  • Kancelaria posiada zawartą umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotów wykonujących doradztwo podatkowe za szkody wyrządzone przy wykonaniu czynności doradztwa podatkowego z sumą gwarancyjną 100 000,00 zł.
  • Kancelaria posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności karno - skarbowej z sumą gwarantowaną w wysokości 250 000,00 zł. zobacz polisę, kliknij tutaj