Klinika LaVie

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Klinika La Vie w Poznaniu świadczy profesjonalne i wszechstronne usługi medyczne. Placówka zatrudnia lekarzy z długoletnim doświadczeniem i dysponuje zaawansowanym sprzętem medycznym. Dzięki całościowemu podejściu do pacjenta klinika dostarcza wysokiej jakości usług - od profilaktyki i diagnostyki po leczenie. Klinika zapewnia opiekę z wielu dziedzin medycyny - kardiologii, onkologii, chirurgii, gastroenterologii, dietetyki, chorób wewnętrznych i ginekologii.

W ramach onkologii klinika La Vie wykonuje oznaczanie markerów, badania genetyczne - w tym mutacji, profilaktykę chorób piersi, a także konsultacje i leczenie bólu nowotworowego i powikłań chemioterapii. W dziedzinie gastroenterologii przeprowadzane są konsultacje, badania nietolerancji fruktozy, laktozy i innych substancji, badania laboratoryjne i na krew utajoną, a także zabiegi jak np. gastroskopia, rektoskopia i kolonoskopia. Badania i zabiegi kardiologiczne obejmują konsultacje, badania EKG i echo serca, lipidogramy, a także leczenie nadciśnienia tętniczego i płucnego. Badania i zabiegi ginekologiczne zawierają konsultacje i profilaktykę, cytologię, badania USG, szczepienia przeciw HPV, a także diagnostykę prenatalną - w tym testy NIFTY, PAPPA-a i Harmony. Zabiegi w zakresie małej chirurgii zawierają m.in. usuwanie znamion skórnych, tłuszczaków i włókniaków, zdejmowanie paznokci i zmiany opatrunków. Badania i konsultacje internistyczne obejmują nie tylko porady i profilaktykę, ale również EKG, echo serca i badania laboratoryjne. W obszarze dietetyki, dietetycy z La Vie zapewniają motywację i wsparcie w dziedzinie prawidłowego żywienia, a co więcej przeprowadzają warsztaty i konsultacje dietetyczne, oraz układają indywidualne plany żywieniowe.

Poznańskie centrum medyczne La Vie wykonuje także usługi z zakresu pediatrii, ortopedii, fizjoterapii w tym masażu, medycyny rodzinnej, alergologii i endokrynologii, medycyny pracy, dermatologii, psychiatrii i psychologii, usług położniczych i pielęgniarskich oraz szczepień i badań laboratoryjnych. Dokładne wiadomości o wykonywanych usługach dostępne są pod adresem http://www.klinikalavie.pl Zapraszamy