52.065573 21.522178

EL Kam Grafit

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Władzin 39Kołbiel

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Firma EL-KAM Granit Tomasz Wiącek specjalizuje się w produkcji pomników nagrobnych. Działamy kompleksowo poczynając od importu bloków granitowych poprzez produkcję nagrobków, kończąc na montażu gotowych wyrobów na cmentarzu. Działamy głównie na terenie woj. mazowieckiego, przede wszystkim w takich okolicach jak: Warszawa, Siedlce, Otwock, Józefów, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Piaseczno, Pilawa, Ryki, Sulejówek, Dębe Wielki, Mrozy, Łuków, Kołbiel, Celestynów, Glinianka, Siennica, Latowicz.
Importujemy bloki kamienne z różnych części świata, głównie ze Szwecji, Indii, Brazylii i RPA. Posiadamy w swej ofercie ponad 50 rodzaj granitów, dzięki czemu każdy może odnaleźć ciekawy materiał i dopasować go do swoich potrzeb.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wielu lat pracy z kamieniem naturalnym oraz nowoczesnym maszyną gwarantujemy wyroby najwyższej jakości. Pomagamy i doradzamy w wyborze materiału i wzoru pomnika nagrobnego. Projektujemy nagrobki w trzech wyraźnie oddzielających się stylach : klasycznym, nowoczesnym i artystycznym. Realizujemy projekty i pomysły wskazane przez klienta. Gwarantujemy solidne wykonanie prac kamieniarskich.