49.792042 18.7854276

Creative Reklama i Fotografia

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Górny Bór 7/60Skoczów

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Kim jesteśmy? Młodym, kreatywnym i zwariowanym zespołem dającym upust wyobraźni, kreując ciekawe projekty graficzne dla celów reklamowych. Wszystkie nasze projekty powstają przy ścisłej współpracy z naszymi Klientami, gdzie proponujemy sprawdzone i kompleksowe rozwiązania, dbając o atrakcyjność i funkcjonalność projektów, jakość druku i efekty kampanii reklamowych. Stawiamy na ciekawe i nowoczesne pomysły w zakresie usług reklamowych, nie zapominając o tradycyjnych i sprawdzonych formach reklamy. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi full service, od projektu reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, po jej druk, montaż, dostawę czy kolportaż.

Z pasją tworzymy:
wizytówki, loga, logotypy, papier firmowy, ulotki, plakaty, teczki ofertowe, notesy, kalendarze, zaproszenia, banery, tablice reklamowe, x banery, roll up'y oraz inne nietypowe zlecenia - wraz z drukiem.

Poza projektami graficznymi znajdą Państwo w naszej ofercie:
* Marketing na Facebooku (mając odpowiednią wiedzę, ciekawe pomysły, tricki i doświadczenie, pomożemy Ci wykorzystać to potężne narzędzie promocji, prowadząc firmowego fan page za Ciebie!)
* Kolportaż ulotek bezadresowych i adresowych (na terenie powiatu cieszyńskiego oraz miasta Bielska - Białej)
* Gadżety reklamowe (wszelkiego rodzaju gadżety z Twoim logo)
* Fotografię reklamową (fotografia wnętrz, fotografia produktowa, galerie, renowacje/retusz zdjęć)