52.2335258 21.0191449

Mirage Studio Sebastian Rzymski

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Nowy Świat 33/13Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Mirage Studio to autorska pracownia architektoniczna, której założycielem jest architekt Sebastian Rzymski. Pracownia Mirage studio zapewnia usługi w kilku obszarach. Od wielu lat Mirage Studio z powodzeniem realizuje :

  • projekty architektoniczne,
  • projekty wnętrz
  • wizualizacje 3d

Zespół pracowni to architekci, projektanci i architekci wnętrz, którzy dysponują wykwalifikowaną wiedzą i zdobytym doświadczeniem, która jest wykorzystywana i rozwijana każdego dnia przy pracy nad kolejnymi projektami.

Gwarancja skuteczności w działaniu to wysoka jakość usług projektowych, które przekładają się szybkość w działaniu, terminowość, lepszą komunikację i relacje z naszymi klientami.

Doskonale wiemy jak ważna jest właściwa komunikacja w trakcie procesu projektowego, która ułatwia podejmowanie właściwych decyzji, komfortowy wybór najlepszej opcji koncepcji i akceptację kolejnych etapów projektu aż do momentu rozpoczęcia realizacji. Zapewniamy to poprzez intensywną komunikację i liczne spotkania na których wszystkie aspekty projektu są szczegółowo omawiane.

Uczestniczymy w szkoleniach i spotkaniach i konferencjach poświęconych tematyce designu, analizujemy trendy i nowe możliwości w tej dziedzinie aby sprostać najbardziej wyrafinowanym projektom, w których zastosowane są nowatorskie oryginalne i często pionierskie rozwiązania. Śledzimy prasę i zrealizowane projekty w Polsce i zagranicą, analizujemy zastosowane rozwiązania i możliwości ich zastosowania w naszych projektach. Kreatywność jest zawsze na pierwszym miejscu podczas projektowania i to ona zaraz po wnikliwej analizie potrzeb klientów determinuje dalsze działania. Oprócz tego dzielimy się swoją wiedzą i projektami, które cyklicznie publikujemy na łamach portali branżowych.

Zapraszamy do współpracy.