52.2715 21.0149

Akademia Leona Koźmińskiego

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Jagiellońska 59Warszawa

  • tel: 225192100
  • fax: 228141156

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Czołowa polska uczelnia kształcącą w zakresie zarządzania, przedsiębiorczości i biznesu. Prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunkach Zarządzanie i Marketing, Finanse i Bankowość, Europeistyka, Prawo, Socjologia oraz Administracja; prowadzi również studia w języku angielskim. Oferuje także naukę na studiach podyplomowych, w tym na 10 programach MBA. Akademia Leona Koźmińskiego posiada akredytację FORUM dla programu studiów licencjackich na kierunku zarządzanie i marketing oraz dla studiów MBA.
Od 1998 roku szkoła posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora w zakresie nauk o zarządzaniu. Od 2003 roku, jako jedyna prywatna uczelnia, ma także prawo do nadawania stopnia doktora habilitowanego w dyscyplinie nauk o zarządzaniu.
Akademia Leona Koźmińskiego jest pierwszą uczelnią w Europie Środkowo-Wschodniej posiadającą elitarną akredytację EQUIS - Europejski System Doskonalenia Jakości Kształcenia, dzięki czemu znalazła się w gronie najlepszych szkół biznesu w Europie. Należy do międzynarodowych organizacji skupiających najlepsze szkoły biznesu: EFMD (European Foundation for Management Development), AACSB (American Association of Collegiate Schools of Business), CEEMAN (Central and East European Management Development Association.
Od kilku lat Uczelnia zajmuje czołowe miejsca wśród niepaństwowych szkół wyższych w rankingach:"Wprost", "Perspektywy", "Polityka", "Rzeczpospolita".

www.kozminski.edu.pl