50.0381 19.9971

W&BS Doradztwo Personalne, Executive Search.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Grochowa 7Kraków

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

W&BS Doradztwo Personalne specjalizuje się w doradztwie organizacyjnym i rekrutacjach wysokiej klasy specjalistów dla różnych sektorów gospodarki.

Bazując na swoim doświadczeniu Firma W&BS prowadzi projekty z zakresu doradztwa organizacyjnego, mające na celu optymalizację zatrudnienia i wzrost efektywności pracy. Innowacyjne podejście specjalistów Firmy W&BS sprawia, że ten rodzaj usług realizowany jest dla instytucji publicznych, dużych organizacji biznesowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Głównym atutem firmy są profesjonalnie przygotowani specjaliści, których cechuje doświadczenie, fachowa wiedza i nastawienie na realizację potrzeb Klienta.

Prowadząc projekty rekrutacyjne na terenie kraju i za granicą, Firma W&BS dociera do najtrudniej dostępnych Kandydatów o unikalnych kwalifikacjach i doświadczeniu.

W&BS Doradztwo Personalne, działając zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi, zostało przyjęte w szeregi członków International Executive Search Association (IESA).

Pracując dla naszych Klientów, zrealizowaliśmy setki projektów rekrutacyjnych i doradczych. Dowodem naszej skuteczności są liczne referencje udzielone przez naszych Klientów.