52.2392 19.415

WYDAWNICTWO WIEDZA I PRAKTYKA Sp. z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Łotewska 9AWarszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało w 1997 r., aby pomagać polskim przedsiębiorcom i ich pracownikom w skutecznym oraz efektywnym prowadzeniu działalności gospodarczej.

Dziś jest jednym z największych wydawców publikacji fachowych z zakresu rachunkowości, podatków, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, bhp i zarządzania. Łączna liczba publikacji to ponad 200 tytułów. Są to zarówno segregatory wymiennokartkowe, newslettery, jak i książki oraz e-lettery. Każdego roku za pomocą naszych publikacji udzielamy ponad 60 tysięcy porad!

Wszystkie tytuły z portfolio Wydawnictwa Wiedza i Praktyka prezentują najwyższy stopień fachowości. Został on osiągnięty m.in. dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami w poszczególnych dziedzinach zarówno ze środowiska akademickiego, z największych firm sektora prywatnego i państwowego, jak i instytucji państwowych.

Działalność wydawnictwa obejmuje również prowadzenie tematycznych portali internetowych i realizację szkoleń wydawnictwo jest właścicielem bardzo popularnego Portalu Finansowo-Księgowego www.portalfk.pl i Portalu Kadrowego www.portalkadrowy.pl oraz realizującej profesjonalne szkolenia Akademii Wiedza i Praktyka.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka współpracuje z międzynarodowym koncernem wydawniczym VNR i w swej działalności korzysta z jego bogatych, wieloletnich doświadczeń.