52.2582168 21.1623798

Via Agendi. Agata i Jerzy Rzędowscy

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Gawędziarzy 6/aWarszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Via Agendi , to po łacinie droga działania . Wierzymy, że najlepszą drogą do sukcesu jest komunikacja. To dzięki rozmowom, dyskusjom i wymianie opinii ludzie potrafią połączyć różne talenty i stworzyć arcydzieła: począwszy od budowli, przez dzieła sztuki i kultury, po zyskowne firmy zarabiające pieniądze oraz zmieniające świat swoich klientów. Dlatego też w naszej pracy koncentrujemy się na różnych aspektach poprawy komunikacji między ludźmi.

Via Agendi to dla nas droga działania, po której przewodnikami są najlepsi trenerzy-pasjonaci. Szanujemy naszych klientów, ich czas oraz pieniądze, dlatego współpracujemy z ludźmi, którzy tworzą wysokie standardy i poprzez szkolenia chcą ułatwiać innym życie.

Robimy wszystko, aby po szkoleniach otrzymywać opinie jak ta uczestniczki Marty: Dziękuję Wam jeszcze raz. Dzięki Wam zmieniłam swoje życie na lepsze:-) .

Pracowaliśmy z top managerami, dyrektorami firm, urzędnikami państwowymi, lekarzami, prawnikami, politykami, działaczami samorządowymi i daliśmy im coś więcej niż usługi szkoleniowe daliśmy im indywidualne podejście, cenny czas oraz narzędzia, których sami potrafią użyć w odpowiednim momencie. Daliśmy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że będą się mogli bezstresowo komunikować z innymi w swojej pracy.

Po szczegółową ofertę naszych produktów szkoleniowych oraz coachingu z zakresu wystąpień publicznych i prezentacji, telefonicznej obsługi klienta, komunikacji w zespole, zarządzania i przywództwa, a także etykiety biznesowej oraz kreowania wizerunku medialnego zapraszamy na naszą stronę internetową www.viaagendi.pl.

Szczególnie polecamy ci przyjrzenie się naszemu flagowemu produktowi, którym jest Roczne Studium Trenerów NLP i Przywództwa PRAECEPTOR www.praeceptor.pl.