52.2392 19.415

TGC Corporate Lawyers

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Hrubieszowska 2Warszawa

  • tel: 222953300
  • fax: 222953301
  • tgc.eu

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Grupa spółek obejmująca: TGC Ordowska Kancelaria Prawnicza sp. k., TGC Tax Advisers sp. z o.o., TGC Nominees sp. z o.o., TGC Corporate Services sp. z o.o., TGC Corporate Lawyers s.r.o., udzielająca klientom wszechstronnej i kompleksowej pomocy prawnej.

Klientami TGC są m.in. spółki będące liderami rynku w różnych sektorach gospodarki. Prawnicy TGC doskonale orientują się zarówno w lokalnych realiach gospodarczych jak i w międzynarodowym środowisku biznesowym i współpracują z klientami w celu osiągnięcia najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych i finansowych.

TGC oferuje doradztwo prawne w zakresie prawa spółek, łączenia i przejęć przedsiębiorstw (M&A), postępowań sądowych i administracyjnych, obrotu nieruchomościami, prawa administracyjnego, bankowości i finansów, prawa pracy, własności intelektualnej, prawa podatkowego i w wielu innych dziedzinach.

Dzięki biurom zlokalizowanym w Europie Środkowej TGC jest dla swoich klientów źródłem fachowej wiedzy na temat rynków w Polsce, Czechach i na Słowacji i pomaga im w działalności gospodarczej w tych krajach.