52.2392 19.415

Telekomunikacja Polska S.A.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

ul. Twarda 18Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

W działaniach GTP kierujemy się prostymi i powszechnie przyjętymi wartościami. Mają one podstawowe znaczenie dla naszej pracy, a także dla naszego wizerunku i relacji, jakie budujemy z klientami, pracownikami, akcjonariuszami oraz z lokalnymi społecznościami.

Zgodnie z pięcioma naszymi wartościami staramy się być przyjaźni, bezpośredni, dynamiczni, inspirujący i uczciwi we wszystkim co robimy, każdego dnia.

Grupa TP jest liderem na rynku telekomunikacyjnym w Europie środkowo-wschodniej. Spółki GTP są częścią światowej grupy telekomunikacyjnej France Telecom. Dwie największe spółki Grupy TP to Telekomunikacja Polska i PTK Centertel operator sieci komórkowej Orange. Orange jest globalną marką w branży telekomunikacyjnej, istniejącą od 1994 roku. Marka Orange obecna jest w 26 krajach na całym świecie. Grupa TP działa na rynku telefonii stacjonarnej,telefonii komórkowej, internetu i transmisji danych. Z jej usług korzysta blisko 7 mln klientów telefonii stacjonarnej, a 14 mln z telefonii mobilnej w sieci Orange. Ponad 2,7 mln klientów Grupa zapewnia szerokopasmowy dostęp do Internetu.

GTP w Polsce to blisko 30 tysięcy pracowników i kilkaset zawodów od sprzedaży, obsługi klienta i marketingu, poprzez IT, technikę, finanse, aż po administrację, HR, logistykę, zakupy i wiele innych.