52.2328938 21.0228678

HPR Group Sp. z o.o. SelectOne Sp.k.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Smolna 32 lok.17Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

HPR Group jest firmą szkoleniowo-doradczą. Realizuje usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników. Prowadzi szkolenia otwarte oraz szkolenia zamknięte (szkolenia biznesowe). Specjalizuje się w coachingu oraz zaawansowanym doradztwie organizacyjnym. Zespól HPR Group tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem trenerskim.

HPR Group posiada 10letnie doświadczenie. Firma przeszkoliła już ponad 10.000 osób, ponad 500 coach’ów (skutecznie przygotowuje do egzaminów ICF).

W zakresie swoich usług oferuje:
szkolenia otwarte - posiada bogaty program szkoleń z różnych dziedzin. Między innymi są to: szkolenia coachingowe, szkolenia HR, szkolenia miękkie (rozwijamy umiejętności interpersonalne), szkolenia dla managerów, szkolenia sprzedażowe oraz najnowsze szkolenia specjalistyczne.
szkolenia dla firm – firma oferuje szeroki wybór szkoleń dla pracowników z zestawień szkoleń otwartych lub dedykowanej propozycji szkoleń. Szkolenia pracowników oparte są o najwyższe standardy pracy doświadczonych trenerów.
szkolenia HR – firma posiada autorski program Akademia Managera HR w obszarze szkoleń HR. W ramach tego programu zostało przeszkolonych już ponad 1000 specjalistów odpowiedzialnych za kadry i płace w różnych firmach.

Naszą pasją jest coaching!
W ostatnich latach firma szkoleniowa HPR Group silnie rozwinęła usługi szkoleń coachingowych dla coach’ów oraz trenerów. Przeszkoliliśmy i przygotowaliśmy do międzynarodowej akredytacji ICF ponad 500 osób. W ofercie szkoleń coachingowych proponujemy Państwu zarówno szkolenia z coachingu jak i szkolenia dla osób posiadających już zawód coacha. Prowadzimy również indywidualne sesje coachingowe (coaching kariery, life coaching) oraz z zakresu team coaching.

W chwili obecnej współpracujemy z 5-ma uczelniami w zakresie studiów podyplomowych z coachingu: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, Wyższa Szkoła Zarządzania Edukacja we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna Andragog w Opolu, Uniwersytet Rzeszowski.

Każdego wspieramy ludzi w ich rozwoju zawodowym, a także osobistym Wartości, które nami kierują to przede wszystkim profesjonalizm – który rozumiemy jako wysoką jakość wykonywanych przez nas usług, orientacja na Klienta– bo tylko staranne dopasowanie oferty na miarę potrzeb daje gwarancje najlepszych efektów współpracy oraz elastyczność, która jest dostosowaniem się i pełnym zaangażowaniem w realizację powierzonych nam zadań i działań.