52.2206 20.9797

ROI Consulting Sp. z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Długa 4Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

ROI Consulting to przede wszystkim ludzie, którzy własną pasję i wiedzę przekuwają w najwyższej jakości ofertę szkoleniową. Tym, co czyni naszą propozycję szczególną są zasady tworzenia oferty edukacyjnej. Naszymi współpracownikami i trenerami są praktycy, którzy w swych dziedzinach cieszą się uznaniem, a ich osiągnięcia niejednokrotnie były ważnym impulsem do zmian i unowocześnień z których dziś wielu z nas korzysta. Połączenie ich kompetencji z najlepszymi standardami obsługi i realizacji projektów edukacyjnych to najważniejsze z założeń towarzyszących nam przy konstruowaniu oferty ROI Consulting.

Programy szkoleniowe są staranie weryfikowane pod kątem ich skuteczności i metodyki samego procesu przekazywania wiedzy. Wszystko po to, by oddać w Państwa ręce najskuteczniejsze narzędzia do rozwijania ambicji biznesowych: wiedzę i umiejętności, które mogą kreować rzeczywistość w której żyjemy.

Nasza oferta dotyczy obszarów, które w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie są uznawane za strategiczne. Naszą propozycje rynkową tworzą szkolenia obejmujące: Strategie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Szkolenia sprzedażowe, Marketing interaktywny, Komunikację wewnętrzną i zewnętrzną przedsiębiorstwa, Rozwój osobisty. Wszystkie te obszar, które uznaliśmy za kluczowe dla naszej działalności determinują naszą wizję edukacji managerskiej. Nieustanne rozwijanie i doskonalenie powyższych uznajemy za najważniejszy element naszej strategii.

www.roiconsulting.pl