51.2479546 22.5672464

Neuroedukacja Sp. z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Rynek 2Lublin

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

W roku 2016 Neuroedukacja będzie obchodziła 25 lecie istnienia.

Aktualnie, posiada dwie marki. Marka Neuroedukacja oferuje warsztaty rozwojowe, szkołę NLP Nowej Generacji oraz edukację dla coachów i terapeutów. Marka biznesowa nFactor, która powstała w 2013 roku proponuje systemowe rozwiązania dla organizacji, w tym konsulting strategiczny. Firma Neuroedukacja została założona w 1991 roku przez Izę Krawczyk-Rudzińską, Marka Rudzińskiego i Hermanna Mueller-Walbrodt. W roku 2007 do grupy właścicieli dołączył Mariusz Lorenc.

Początkowo Neuroedukacja była głównie szkołą NLP (Neurolingwistycznego Programowania). Pierwsza w Polsce regularnie kształciła pedagogów, psychologów i terapeutów propagując najlepsze zastosowania tej metody i wydając certyfikaty na poziomie Praktyka, Mistrza i Trenera. Oferowała także szkolenia aplikacyjne, czyli zastosowania NLP, m.in. w terapii i biznesie oraz szkołę przyspieszonego uczenia języka angielskiego. Wielu uznanych dzisiaj coachów, trenerów grupowych, właścicieli firm szkoleniowych było uczniami Neuroedukacji.

W 1995 roku Neuroedukacja została zaproszona do współpracy przez organizacje biznesowe. Wchodzenie w ten nowy świat odbywało się stopniowo i organicznie. Najpierw w postaci szkoleń z zakresu komunikacji i sprzedaży, później warsztatów rozwiązywania konfliktów, aż po mediacje wewnętrzne i moderowane spotkania zarządów. Dzięki zbudowanemu wcześniej zaufaniu byliśmy zapraszani do realizacji coraz bardziej złożonych i systemowych projektów. Poznaliśmy w praktyce, jak działają firmy polskie oraz duże organizacje międzynarodowe. Wyzwania, które stawiał nam świat biznesu, problemy, które musieliśmy rozwiązać oraz lekcje, które musieliśmy odrobić, były inspiracją do ciągłego uczenia się. Jednocześnie, jako niepubliczna placówka oświatowa kontynuowaliśmy działalność edukacyjną i szkoleniową w zakresie NLP, nieustannie pracując na dobrą renomę naszej firmy.

Łącząc nasz know how stworzony na bazie wiedzy i doświadczenia na temat struktury efektywnego działania z możliwością współpracy z doskonałymi sprzedawcami, managerami na różnych szczeblach zarządzania i zarządami firm, stworzyliśmy i pomogliśmy wdrożyć wiele unikatowych programów. W szczególności Sprzedaż Strategiczna Navigator® został z sukcesem zrealizowany w wielu organizacjach działających w Polsce i za granicą.

Aktualnie, Neuroedukacja to zespół nFactor, który tworzą godni zaufania eksperci, doświadczeni praktycy, mający na swoim koncie wiele udanych wdrożeń projektów w swoich dziedzinach. Neuroedukacja bierze udział w międzynarodowym projekcie Changing Employment, skupiającym najbardziej postępowych naukowców w dziedzinie socjologii i uniwersytety w Europie. Na zaproszenie Neuroedukacji Robert Dilts – znany na świecie trener oraz autor, a także Stephen Gilligan – wybitny terapeuta, goszczą w Polsce ze swoimi warsztatami. Dzięki naszej inspiracji i zachęcie powstaje Association for Generative Change, skupiające osoby oraz ośrodki szkoleniowe na całym świecie, tworząc społeczność, której zależy na tym, by świat stawał się coraz lepszym miejscem dla wszystkich.

Neuroedukacja obchodzi wkrótce 25 urodziny. Niewielu firmom udaje się istnieć nieprzerwanie przez tak długi czas. To dla nas powód do wielkiej radości i dumy. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie i klienci cieszą się razem z nami.